Scarlet Witch se v seriálu konečně pořádně utrhne ze řetězu a ukáže svou nespoutanou sílu

Scarlet Witch se v seriálu konečně pořádně utrhne ze řetězu a ukáže svou nespoutanou sílu

24.11.2020 18:03


Již v minulosti bylo několikrát řečeno, že Scarlet Witch patří k nejmocnějším bytostem v MCU. Jenže jsme ještě pořádně neviděli, co tato žena vlastně dokáže. Nyní máme před sebou seriál WandaVision, kde Scarlet Witch sehraje hlavní roli. A prý to bude velké.


Kevin Feige se netají tím, že Scarlet Witch je jedna z jeho nejoblíbenějších postav v celém MCU. Již před Endgame prohlásil, že pokud existuje nějaká postava, která by mohla sama porazit Thanose, tak by to nejspíše byla právě Scarlet Witch. Ta dokonce ve zmíněném filmu s Thanosem bojovala, ale jejich souboj byl přerušen, takže jsme se nedozvěděli, jak by poměření sil jeden na jednoho dopadlo.

(To bude jízda, až Wanda odpoutá svou sílu, těšíte se? Foto: Disney+)


Wanda Maximoff má v sobě skrytý potenciál, který jsme pořádně neviděli. Obecně se Infinity sága soustředila na trochu jiné postavy a Scarlet Witch byla až druhořadým hrdinou. Nyní je tu seriál a skoro osm hodin volného času, tedy pořádná příležitost prozkoumat její schopnosti pěkně dopodrobna. A to má Kevin Feige v plánu. Ostatně právě na adresu Wandy řekl následující:

Když se podíváte zpět na naše filmy, tak si nemyslím, že by nějaká postava prošla větší bolestí a traumatem než Wanda Maximoff. A zdá se, že nikdo ani není mocnější než právě ona. A nemáme tu ani žádnou jinou postavu, jejíž síla a limity nebyly prozkoumány. Až na Wandiny schopnosti. Takže teď přišel ten správný čas se ponořit do této postavy a zjistit, co všechno umí a čeho je schopná. Máme tu spoustu nezodpovězených otázek. Kdo další si je vědom její síly? Odkud vůbec vzešla? A může za to Kámen mysli?

Pokud se nás Kevin Feige snaží navnadit na plánovaný seriál, který si odbude premiéru v půlce ledna 2021, rozhodně ví, jak na to. Kromě toho přidáváme dvě fotografie, se kterými přišel Empire. Na adresu Kevina Feige se zase vyjádřil herec Paul Bettany. Ten je rád, že seriál vůbec vznikl, ale ještě více obdivuje odvahu Kevina Feige.

Jelikož se seriál natáčel před živým publikem a dá se říci, že uvidíme takový komiksový sitcom, tak Kevin Feige s projektem pěkně riskuje. Může to skončit i velkým průšvihem. Bettanymu se ovšem líbí, že Feige ví, co dělá, i když podstupuje velké riziko (a samozřejmě možnost, že by to zahrál na jistotu, tu byla). A doufá, že seriál zaznamená velký úspěch a posune komiksový žánr na zcela novou a neprozkoumanou úroveň.

Začínáte se po tomto krátkém popisu na WandaVision těšit?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na WandaVision | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!