Seriál WandaVision nakonec bude mít premiéru až v roce 2021

Seriál WandaVision nakonec bude mít premiéru až v roce 2021

13.11.2020 8:45


Seriálová sezóna je i tak letos pustá, tak alespoň světlem na konci tunelu měla být WandaVision, která si měla odbýt premiéru ke konci roku. Nakonec tomu tak nebude, protože se v posledních týdnech produkce značně protáhla. Seriálu se tak dočkáme v roce příštím.


V posledních dnech a týdnech se spekulovalo, že by seriál mohl stihnout odvysílat alespoň jednu epizodu v tomto roce. Jelikož se ale natáčelo do poslední chvíle, premiéra v tomto roce byla stále méně pravděpodobná. Upřímně jsme si i my mysleli, že to nakonec Disney zvládne, a alespoň jednu epizodu nám dá k Vánocům či na Silvestru. Nakonec to tak nebude.

(Ne, letos se seriálu ještě nedočkáme. Foto: Disney)


Zoufat ale nemusíme až tak úplně. Seriál by si měl odbýt svou premiéru 15. ledna 2021, což jsou zhruba dva tři týdny od původně plánované premiéry. Kromě toho bychom se měli dočkat speciálního dokumentu (či dokumentárních epizod) přímo z natáčení. Ostatně na ty už jsme u streamovací stanice Disney+ zvyklí. Něco podobného stanice udělala pro první řadu seriálu The Mandalorian.

Rok 2020 je tak pro Marvel Cinematic Universe trochu černý. To, že se letos nedočkáme žádného MCU filmu v kinech, už nějakou dobu víme. Stále tu ale byla v naděje alespoň v jeden seriál. Tak nakonec ani to nedopadne. Rok 2020 bude vůbec tak prvním rokem od prvního Iron Mana, kdy jsme se od studia Marvel Studios nedočkali ani jednoho projektu.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na WandaVision | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře