Které hrdiny uvidíme v novém seriálu?

Které hrdiny uvidíme v novém seriálu?

31.7.2019 22:21


V comic-conovém traileru jsme se dočkali pohledu na spoustu známých hrdinů. Pojďme si je všechny představit v našem dalším článku.


I když to tak zprvu nevypadalo, nový seriál Watchmen je opravdu pokračováním Mooreova grafického románu. Díky tomu se v traileru objevilo několik známých postav, jejichž výčet vám přinášíme níže.

Adrian Veidt/Ozymandias

Největším návratem v novém seriálu je bezpochyby zestárlý Adrian Veidt aka Ozymandias, kterého si zahraje Jeremy Irons. Veidt je po událostech původního komiksu/filmu celosvětově hledaným zločincem a o jeho dopadení se snaží všichni světoví státníci v čele s americkým prezidentem Robertem Redfordem. V traileru jsme jej viděli slavit narozeniny a v novinovém titulku byl prohlášen za mrtvého. Jak se nakonec vrátí do děje a bude mít něco společného s návratem Dr. Manhattana?


Irons si střihne svou druhou DC roli.

Laurie Blake/Hedvábný přízrak

Vedle Ozymandiase uvidíme v akci i Laurie Blake, známou též jako druhý Hedvábný přízrak. Dceru původní držitelky tohoto jména, Sally Jupiter, si v seriálu užijeme coby agentku FBI, jež svou dřívější totožnost hrdinky tají. Vrátí se spolu s ní i Dan Dreiberg alias Sůva?

Laurie si zahraje herečka Jean Smart.

Doctor Manhattan

Po svém odchodu z naší planety prožil Manhattan několik let na Marsu, nyní se však vrací zpět a opět rozvíří pozemské dění. Otázkou je, proč se rozhodl na Zemi po letech vrátit? Přišel snad pomoci dopadnout Adriana Veidta, či naopak dorazil kvůli jeho pozvání? Kdo si Manhattana zahraje, zatím nevíme, nicméně s rolí býval dříve hojně spojován John Cena. Nyní se za něj ale v traileru prohlásil Louis Gossett Jr., takže se ptáme, kde je pravda?

Kdo si nakonec ikonického hrdinu zahraje?

Hooded Justice

V úvodu traileru jsme viděli přepadení koloniálu, kterému svým zásahem zabránil hrdina oblékající se přesně jako zakládající člen týmu Minutemen Hooded Justice. Původní držitel tohoto jména se proslavil hrdinskými skutky v době války a zabránil Komediantovi znásilnit původní Hedvábný přízrak. Uvidíme, zda tento nový držitel tajné identity bude mít nějaké vazby na onoho původního.

V seriálu se dočkáme i Minutemanů.

Komediant a Captain Metropolis

Hooded Justice se objevil i v dokumentu American Hero Story: Minutemen, ve kterém jej doplní další dva Minutemani. V traileru je na plakátě krátce vidět portrét Komedianta, jedné z nejdůležitějších postav původního komiksu, a dále také dalšího z členů Captaina Metropolis. Dokument by měl být jedním ze stěžejních aspektů Lindelofova seriálu, je tedy možné, že se dočkáme i perliček ze života dalších Minutemanů.

Komediant se vrátí alespoň ve fiktivním dokumentu.

Rorschach

Walter Kovacs vystupující pod přezdívkou Rorschach patří mezi nejoblíbenější postavy ze světa DC Comics a i po smrti bude ovlivňovat chod alternativního světa. Na jeho počest totiž vznikl gang nosící jeho masku, jenž se odvolává na jeho morální zásady. Gang operuje na hraně zákona a nebojí se střetů s maskovanou policií či dalšími hrdiny. Jakou ještě sehraje v seriálu roli?

Rorschachův odkaz žije.

Na kterého hrdinu se těšíte nejvíce?

Foto: HBO


Jít na Watchmen | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!