Jenna Ortega by byla ráda, kdyby producenti do druhé série obsadili známou zpěvačku

Jenna Ortega by byla ráda, kdyby producenti do druhé série obsadili známou zpěvačku

24.1.2023 20:00


Představitelka titulní role v seriálu Netflix Wednesday Jenna Ortega se na předávání Zlatých glóbů nechala slyšet, že by měla tip na herečku do druhé série. Moc by se jíé líbilo, kdyby se před kamerou objevila společně s Lady Gagou.


„Jsem si jistá, že by to Netflix miloval,“ řekla k tomu Jenna Ortega. Podle ní měla WednesdayMarilyn Thornhillovou jakýsi divný mentorský vztah, kdy si vzájemně velmi rozuměly a Lady Gaga by se k tomu mohla přidat. „Myslím, že pokud by chtěla být Lady Gaga součástí (Wednesday), měly by to být dvě monstra, které si rozumějí,“ naznačila Ortega vztah, jaký by mezi sebou měly mít jejích postavy.

Jenna Ortega je velkou fanynkou Lady Gaga a ta má zase ráda ji a její roli Wednesday. Nacvičila například ikonický Wednesdayin tanec a video sdílela na TikToku. Bylo by tedy zajímavé, vidět obě hvězdy společně před obrazovkou. Pro Lady Gagu by to rozhodně nebyla první herecká příležitost. Svůj talent nám už předvedla ve filmu Star is born nebo v seriálu Klan Gucci.


Kvůli spoustě úmrtí v první sérii je jasné, že škola i městečko Jericho potřebuje zalidnit. Přišli jsme o oblíbenou ředitelku, taky vedoucí Wednesdainy koleje a o psycholožku. Také městečko přišlo o baristu a nemoci pít kávu, to je utrpení! Jako jedna z těchto postav by se tedy Lady Gaga klidně mohla objevit.

Měla by se Lady Gaga objevit v seriálu Wednesday? A jakou roli by měla hrát?


Jít na Wednesday | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!