Luis Guzmán potvrdil, co bude ve druhé sérii dělat

Luis Guzmán potvrdil, co bude ve druhé sérii dělat

17.2.2023 20:00


Herec Luis Guzmán si v seriálu Wednesday zahrál Gomeze Addamse a ve druhé sérii se opět objeví i s celou rodinou. Nyní v rozhovoru potvrdil jednu činnost, kterou bude ve druhé sérii provozovat.


Seriál Wednesday dostal druhou sérii, ale podrobnosti o příběhu zůstaly utajeny. V exkluzivním rozhovoru pro Screen Rant, který byl věnován propagaci seriálu Poker Face, Luis Guzmán naznačil, co mohou fanoušci od Gomeze Addamse očekávat ve druhé sérii Wednesday.

Takový je plán. Takový je plán. Budu tančit, budu bojovat s mečem. A ještě jedna věc. Nevím, co to bylo, ale jo.

Foto: Netflix

V první sérii Wednesday se představila řada členů rodiny Adamsových, včetně Wednesdayina bratra Pugsleyho, jejích rodičů, strýce Festera a Věci. Zdá se, že druhá série bude slavnou Addamsovu rodinu dále prozkoumávat. Gomezovy schopnosti tanečníka a šermíře jsou zajímavými prvky, protože sama Wednesday prokázala působivé schopnosti s mečem a její tanec se stal všude virálním.

To by mohlo naznačovat, že se nová sezóna ponoří hlouběji do minulosti rodiny a možná ukáže, jak se Wednesday učí od svého otce. Mohlo by se také jednat o pokus Gomeze a Morticii pokračovat ve zlepšování vztahu se svou dcerou. Je možné, že Addamsovi si budou chtít zůstat blízcí poté, co se Wednesday stala terčem útoku rodiny Gatesových kvůli jejich nenávisti k Addamsovým (a všem vyvržencům).

Také by to mohlo naznačovat, že se druhá série přesune mimo Akademii Nevermore a možná ukáže domov Addamsovy rodiny. Gomez a pravděpodobně i Morticia se mohou více zapojit do příběhu, což je zajímavá možnost, která by mohla vést Wednesday k dalšímu rozvoji jejích schopností a odhalení dalších informací o Addamsově rodině. Jak události první série změní Wednesday a její vnímání rodičů, se teprve uvidí.


Jít na Wednesday | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!