Ve druhé řadě se budou zabývat latinskoamerickým původem Wednesday

Ve druhé řadě se budou zabývat latinskoamerickým původem Wednesday

29.5.2023 20:30


Spolutvůrci Miles Millar a Al Gough říkají, že druhá série se bude zabývat tím, jak mohla Wednesday vyrůstat jako dítě s latinskoamerickým rodičem.


V rozhovoru pro server IndieWire spoluautoži Miles Millar a Al Gough potvrdili, že druhá série Wednesday bude věnována latinskoamerickému původu titulní postavy. Millar říká, že se bude hledat více způsobů, jak prozkoumat Wednesdayin původ, protože její otec Gomez Addams je Latinoameričan, a seriál se bude více zabývat její výchovou.

Je tak vzácné najít ikonickou latinskoamerickou postavu takového formátu. Opravdu se snažíme najít způsob, jak ji autenticky vyzdvihnout. Co Wednesday poslouchala, když vyrůstala? Co by hrál Gomez? A hledání momentů, kdy bychom opravdu dokázali vytvořit pocit, že je to dívka, která vyrůstala v New Jersey s latinskoame­rickými rodiči, a jak by to s ní rezonovalo v dospívání. Určitě v této sezóně hledáme další způsoby, jak to prozkoumat.

Foto: Netflix

Ačkoli bylo zveřejněno jen málo podrobností o 2. sérii Wednesday, je pravděpodobné, že sezóna bude mít premiéru nejdříve v roce 2024, zejména kvůli zpoždění způsobenému stávkou amerických scenáristů. Přesto však první série Wednesday vynesla Jennu Ortegu na vrchol a stala se tak jednou z mála latinskoamerických herců, kteří v současné době hrají ve významném televizním seriálu.


Jít na Wednesday | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!