Herecké obsazení 4. série #6

Herecké obsazení 4. série #6

21.6.2012 18:10


POZOR obsahuje SPOILERY! Před několika dny byla na zahraničních webových stránkách uveřejněna informace o tom, kdo si zahraje další z postav, které se objeví ve 4. sérii. Více informací v článku.


Není to dlouho, co jsme vás informovali o nových postavách, které se objeví v nadcházející sérii seriálu. Mezi tyto postavy patřila také postava Sama, postaršího může z Washingtonu, pracujícího utajení, který s Nealem sdílí společnou minulost. Objevily se také spekulace, že by to mohl být Nealův otec. Mnozí z vás jste si jistě položili otázku, kdo by si Sama mohl zahrát?

Nebude jím nikdo jiný, než Treat Williams. Všichni si jistě vzpomínáte, že jsme vás nedávno informovali o tom, že je jisté, že se Treat v seriálu objeví. Tento herec, který se objevil ve velké spoustě filmů a seriálu je pro seriál jistě velkým přínosem. Treata si můžete pamatovat například z filmů „127 hodin“, „Once Upon a Time in America“ nebo „Vlasy“. Ovšem Treat je mnohem známější fanouškům díky svým seriálovým rolím, zajisté stojí za zmínku seriály „Everwood“ nebo „Heartland“


Co říkáte na obsazení Treata Williamse jako Sama? Podělte se s námi o své názory v diskusi článku nebo na fóru.

Zdroj: www.ew.com


Jít na White Collar | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!