Blíží se poslední kapitola série Tales of Arcadia

Blíží se poslední kapitola série Tales of Arcadia

8.7.2020 18:09


Seriál Wizards představuje závěrečnou část celé série Tales of Arcadia, kterou přivedl k životu Guillermo del Toro. Dlouhé čekání je nyní u konce, neboť posledního seriálu se dočkáme na začátku srpna.


Seriál Wizards, který bude mít premiéru 7. srpna, navazuje na události ze seriálů Trollhunters a 3 Below. Tentokrát se příběh zaměří na čarodějova učně Douxieho (Colin O'Donoghue) a další hrdiny z Arcadie, kteří budou cestovat časem do středověkého Kamelotu, kde se odehraje apokalyptická bit­va.

Podle Guillerma del Toro Wizards uzavírají celou trilogii a ukončí tak sérii Tales of Arcadia. Prozradil, že se bude jednat o seriál, který prozkoumává kořeny celé mytologie. Zároveň nás bude čekat dobrodružství, které ovlivní budoucnost. Kromě toho se znovu setkáme se starými přáteli a nepřáteli.

Své role si opět zopakují Emile Hirsch, Lexi Medrano, Charlie Saxton, Steven Yeun, David Bradley, Lena Headey, Fred Tatasciore, Clancy Brown, Diego Luna, Mark Hamill a Kelsey Grammer.

(Merlin, Archie a Douxie na cestě za dobrodružstvím; Foto: DreamWorks)

K nim se připojí Alfred Molina, který propůjčil svůj hlas Archiemu, což je Douxieho společník, který dokáže měnit podobu. Dále se připojí herečka Stephanie Beatriz, která nadabovala trollku jménem Callista, James Faulkner, jenž namluvil legendárního krále Artuše, a John Rhys-Davies, který propůjčil svůj hlas Galahadovi.

„Ve Wizards se jako v mnoha trilogiích vrátíme zpět k postavám a prostředí, se kterým jsme se seznámili v prvním seriálu,“ svěřil se výkonný producent Marc Guggenheim. „Přesto bude třetí část vyprávět vlastní příběh a využívat k tomu postavy z předchozích seriálů, tedy z Trollhunters i 3 Below, a ty zasadí do úplně nového prostředí, které je vlastně staré, protože jím bude Kamelot.“

Poslední seriál bude mít jen deset epizod, ale všechny budou pořádně nabité. Navíc by měl mít tento seriál z celé série dosud největší emocionální náboj.

Těšíte se?


Jít na Wizards | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!