Channing Tatum vysvětluje, proč se již nedívá na filmy od Marvelu

Channing Tatum vysvětluje, proč se již nedívá na filmy od Marvelu

3.2.2022 17:10


Channing Tatum je komiksovým fanouškem a zbožňuje postavu Gambita. Ostatně s touto rolí byl spojován déle než pět let, připravoval film, vybíral režiséra, měl si zahrát hlavní roli a film produkovat. U nápadů to ale skončilo. Tatum nad komiksovými filmy zlomil hůl a aktuálně se na žádné nedívá.


Herec Channing Tatum měl nahradit Taylora Kitsche a ztvárnit v sérii X-Men Gambita. Gambit ovšem neměl být členem týmu mutantů hned od začátku, ale tvůrci rovnou začali připravovat jeho sólový film. U slibů a představ to ale začalo a vlastně i skončilo. Studio Fox dlouho nevědělo, jak film vlastně pojmout. Scénář se několikrát přepisoval, natáčení bylo vždy v nedohlednu.

Stálicí celého projektu byl Channing Tatum, který kromě hlavní role měl být i producentem filmu. A dokonce se i zvažovalo, že by mohl snímek zrežírovat. To už ale byl spíše akt zoufalství. Studio Disney koupilo část studia Fox, veškerá smluvní dokumentace byla podepsaná a antimonopolní úřad tuto akvizici posvětil. Tatum věděl, že u Myšáka si jako Gambit zřejmě neškrtne, a tak se snažil na poslední chvíli odstartovat natáčení, i když scénář nebyl ani hotový.


(Channing Tatum se radši na filmy od Marvelu nedívá. A má to jeden prostý důvod. Foto: Fox)

Naštěstí u této bláznivé představy to jen zůstalo a Gambit se nikdy nezačal natáčet. Tatum byl nicméně s projektem spojen téměř pět let. Není se čemu divit, že vynaložené úsilí do filmu, který nikdy nivznikl, Tatuma mrzí. Ostatně to je jeden z důvodů, proč se Channing vyhýbá filmům od Marvelu. Po zrušení Gambita byl dlouho frustrovaný, o roli opravdu stál. Nad filmy od Marvelu tedy zlomil hůl, nemůže se zkrátka na ně dívat.

Kdyby ale přišla nabídka, zřejmě by neváhal. Gambit je jeho srdcovkou. Tatum plánoval romantickou komedii, kdy příběh neměl být o zachraňování světa, jak jsme ostatně u většiny superhrdinských filmů zvyklí. Hlavním problémem Gambita měl být nefungující vztah. Silnou roli mělo mít město New Orleans. Nyní se do Marvel Studios vrací postavy a herci z již ukončených sérií. Kdo ví, třeba se Tatum dočká. Do té doby se ale komiksovým filmům bude vyhýbat a v televizi si ho rozhodně nepustí.

Měl film o Gambitovi na poslední chvíli vzniknout? Těšili jste se?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!