Deadpool 3 dostává Rating R a je tak prvním takovýmto filmem ve světě MCU

Deadpool 3 dostává Rating R a je tak prvním takovýmto filmem ve světě MCU

20.2.2023 16:43


Další dobré rozhodnutí směrem ke třetímu Deadpoolovi. Pan Pool nebude rozhodně slušný a zachová si tak svou tvář z předchozích dvou dílů. Kevin Feige je nyní poslem dobrých zpráv a bezesporu všechny fanoušky potěšil. Film taktéž našel jednu ze svých prvních záporných postav.


Okolo ratingu R ve spojitosti se třetím Deadpoolem se toho v posledních letech namluvilo opravdu spoustu. Nejdříve se tak nějak počítalo s tímto ratingem, posléze se začaly dělat kličky, že série dokáže fungovat i bez něj. Nakonec vše dopadlo dobře a série půjde vstříc svým prvním dvěma dílům. Kevin Feige nyní oficiálně potvrdil, že Deadpool 3 má rating R.

(Deadpool 3 dostává Rating R a je tak prvním takovýmto filmem ve světě MCU. Foto: Disney)


Jedná se tak o historicky první film v MCU, který dostal tento rating, tudíž film může být daleko více krvavější, sprostší a násilnější. To určitě potěší fanoušky původního Deadpoola. Malý krůček se tedy podařilo udělat, nicméně to samozřejmě nemusí mít žádný vliv na (ne)kvalitu scénáře. V posledních týdnech oba hlavní borci třetího dílu (Hugh JackmanRyan Reynolds) poctivě cvičí a pošťuchují se mezi sebou.

V mezidobí tu také máme jednu castingovou novinku. K obsazení se přidává herečka Emma Corrin (Pennyworth, Můj policista). S jistotou můžeme říci, že Corrin bude hrát jednu ze záporných postav. Spekulanti na internetu hned vydedukovali, že by si mohla zahrát nebezpečnou Danger, nicméně to následně vyvrátil reportér Justin Kroll ze serveru Deadline, jenž má z několika zdrojů potvrzeno, že o Danger nepůjde.

Jste spokojeni s touto novinkou?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!