Do kin půjde přesně taková verze New Mutants, jakou si vysnil režisér, žádné zásahy studia Disney nečekejme

Do kin půjde přesně taková verze New Mutants, jakou si vysnil režisér, žádné zásahy studia Disney nečekejme

13.2.2020 17:51


Film New Mutants je skoro prokletý. Tak trnitou cestu na plátna kin nepamatujeme už dlouho. Po dlouhých letech a měsících čekání se ovšem za pár měsíců dočkáme prvního hororového filmu ze světa Marvelu. A údajně půjde do kin přesně ta verze, která byla naplánovaná na samém začátku.


Režisér Josh Boone sliboval hororový film, který se bude od ostatních komiksových filmů lišit snad ve všem. Jenže film měl hned několik potíží. Herci se nedokázali setkat a dotáčky se nemohly realizovat, následně na veřejnost prosakovaly zprávy, že se musí značná část filmu přetočit. A to vše ještě pod studiem Fox. Následně byl ale Fox odkoupen studiem Disney od vedle.

To údajně nechtělo mít s New Mutants absolutně nic společného. Dokonce se hledal způsob, jak film odsunout na nějakou streamovací stanici, hlavně aby nemusel jít do kin pod hlavičkou myšáka. Nakonec ale tvůrci filmu a režisér Josh Boone bojovali tak dlouho, až si nakonec vynutili filmovou premiéru, která je snad definitivně stanovena na 2. 4. 2020.


(Bude film opravdu tak strašidelný? Foto: Disney)

A podle posledních informací od herečky Alice Bragy a režiséra Boona půjde do kin verze, kterou Boone plánoval již před lety. Údajné dotáčky a přetáčky nijak nesouvisely s úpravami děje. Jednalo se o standardní proces, kdy se něco muselo přetočit a značná část scén nebyla ani natočena. Jen se zkrátka nenašel čas, kdy scény realizovat. Navíc napjatá situace uvnitř studia Fox celému projektu vůbec nepomáhala.

Nyní nás tedy všichni ujišťují, že staré vedení Foxu ani studio Disney nakonec do výsledného projektu nijak nekecalo. Do kin půjde verze Joshe Boona bez úprav studia. Za dva měsíce uvidíme, co je na tom pravdy. Pokud bude projekt neúspěšný, dokážeme si představit, že tvůrci brzy začnou kopat všude okolo, aby na někoho svalili vinu. V dubnu budeme moudřejší.

Dá se tomuto oznámení vůbec věřit? Opravdu neudělalo ani jedno studio do filmu Joshe Boona žádný razantní zásah?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!