Evan Peters: Quicksilver bude v dalším díle dospělejší

Evan Peters: Quicksilver bude v dalším díle dospělejší

13.6.2018 16:44


Quicksilver byl jednou z nejoblíbenějších postav posledních dílů, protože se vždy postaral o dobrou zábavu a vtípky ve filmu. Evan Peters ovšem teď naznačuje, že si postava projde v nadcházejícím snímku velkým vývojem. A kdo natočil tajnou scénu X-Menů v Deadpoolovi 2?

Evana Peterse v roli Quicksilvera jsme mohli vidět už ve dvou filmech – v Days of the Future Past a v Apocalypse. Quicksilver měl v obou filmech poměrně zábavnou scénu, kterou si film ukradl pro sebe. Dá se říci, že díky nim si získal tolik popularity u fanoušků, a tak bylo okamžitě rozhodnuto, že postavu uvidíme i v Dark Phoenix, snímku, který chystá výkonný producent většiny X-Men filmů Simon Kinberg.

(Quicksilver na sebe vždy upozornil svou unikátní rychlostí. Foto: Fox)

Jenže na rychlíka Quicksilvera čeká pořádná změna. Evan Peters se pro ScreenRant krátce rozpovídal o tom, že Quicksilver si musel projít menší změnou. Nyní se přidal k X-Menům a bylo nutné, aby se postava vyvinula nějakým směrem. Quicksilver tedy bude v dalším díle dospělejší, starší, zralejší a umírněnější. My můžeme jen doufat, že nová poloha postavy se bude zamlouvat i fanouškům, protože právě drzá stránka Quicksilvera byla to, co se většině diváků na postavě tolik líbilo.

Pokud už jste viděli film Deadpool 2, tak jistě víte, že se v jedné scéně objevili právě Quicksilver, Profesor X, Beast, Storm, Nightcrawler a Cyclops. Scéna byla natočena v rámci produkce Dark Phoenix. O scénu se postaral Simon Kinberg, který jednoho dne zkrátka přišel na plac a řekl, že natočí malou scénku pro Deadpoola. Všichni byli tímto nápadem naprosto nadšení. Většina si myslela, že scéna bude až na konci filmu, bylo to ale přesně naopak.

Je dobře, že postava Quicksilvera projde nějakým vývojem? A jak se vám líbilo překvapivé cameo X-Menovských postav v Deadpoolovi 2?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!