Hugh Jackman: Vrátit se jako Wolverine v Deadpoolovi bylo moje rozhodnutí

Hugh Jackman: Vrátit se jako Wolverine v Deadpoolovi bylo moje rozhodnutí

2.11.2022 17:36


Hugh Jackman se ještě naposledy vrátí jako Wolverine, než štafetu předá někomu jinému. Čeká nás krvavý film, o který nejdříve stál Ryan Reynolds, ale posléze usoudil, že Jackmana k návratu již nepřemluví. Ten se ale po letech rozhodl sám a hlavně kvůli němu vznikne takovýto film.


Film Deadpool 3 je oficiálně ve výrobě a na palubě vítáme Ryana Reynoldse a Hugha Jackmana. Reynolds se v nedávném rozhovoru vyjádřil, že ho velice mrzí, že na akci D23 nemohl přinést nějaký prvotní materiál. Film je stále v rané přípravě a nebylo moc co představit. I Jackman aktuálně tvrdí, že zná útržky scénáře, ale nečetl ho celý.

Během let 2017 až 2019, kdy se schvalovala odprodej studia Fox, tak se Reynolds několikrát sešel s Kevinem Feigem. Oba měli jasno a věděli, že série s Deadpoolem od tehdejšího konkurenčního studia Fox se nehodí do koše. Reynolds nicméně naléhal, že by chtěl do trojky Wolverina, což podle Feigeových slov bylo naprosto nemyslitelné. Nápad byl zavrhnut, ale herec neztrácel své naděje.


(Hughu Jackmanovi se stýskalo po drápech. Vrátit se do role Wolverina byl jeho nápad a jeho vlastní rozhodnutí. Foto: Disney)

V průběhu dalších let několikrát šťoural do svého kolegy Hugha Jackmana, kterého se ale nepodařilo přesvědčit. Nepomáhalo přátelské pošťuchování na sociálních sítích ani nářek fanoušků. Hugh Jackman se ale byl v roce 2016 podívat na natáčení prvního Deadpoola, kde strávil zhruba půl hodinu. Malinko se mu zastesklo, že již nikdy neuvidíme právě jeho WolverinaDeadpoolem.

Když o rok později pověsil kostým na hřebík a zakončil svou cestu v Loganovi, měl herec jasno. Postupem času si ale své stanovisko rozmyslel. I sám Ryan Reynolds to již vzdal a Jackmana nepřemlouval. Byl to ale právě Jackman, který sám zvedl telefon a o pokračování stál. Když s tímto nápadem přišli oba herci za Kevinem Feigem, tak tentokrát šéf studia Marvel Studios neváhal.

Vše tedy vyplynulo naprosto přirozeně. Za návratem Jackmana nestojí nikdo jiný než on sám. Je to zřejmě poslední příležitost vidět tyto skvělé herce a postavy pospolu. Těžko říci, zda po tomto filmu bude série pokračovat. Studio by bylo rozhodně pro. Ale jak trumfnete třetí díl, ve kterém se mají objevit možná nejzábavnější mutanti z celé série, které jen můžeme nabídnout? To už půjde velice těžko.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!