James McAvoy prozrazuje svůj oblíbený film ze ságy X-Menů a vysvětluje, jak je to s telefonátem od Feige

James McAvoy prozrazuje svůj oblíbený film ze ságy X-Menů a vysvětluje, jak je to s telefonátem od Feige

13.12.2022 8:04


Ať už se jedná o McAvoye či Stewarta, casting Profesora X se v obou případech povedl na jedničku. Studio do projektu získalo ostřílené herce, kteří dokázali vtisknout Charlesi Xavierovi uvěřitelnou osobnost. V budoucnu se nepochybně dočkáme další verze. McAvoy nyní vzpomíná na svou štaci.


V MCU je stále žhavým tématem mnohovesmír, který se dostane do popředí i ve třetím Deadpoolovi. Celá řada herců, kteří kdysi pracovali na X-Menech, se tak stále může držet naděje, že jednou si roli své oblíbené postavy ještě zopakují. McAvoy rozhodně nemá nouzi o práci, ale Profesora X by si klidně ještě jednou střihl.

James McAvoy se přiznal, že žádný telefonát od Kevina Feigeho nemá a jeho e-mail taktéž zeje prázdnotou. McAvoy se tak nejspíše nedočká a studio dalo přednost starší verzi Xaviera ztvárněného Patrickem Stewartem, který si střihl pár scén ve filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Sice se spekuluje, že by určití X-Meni mohli vystoupit ve třetím Deadpoolovi, ale v tuto chvíli se jedná o zběsilé zvěsti, které nejsou ničím podloženy.


(James McAvoy prozrazuje svůj oblíbený film ze ságy X-Menů a vysvětluje, jak je to s telefonátem od Feige. Foto: Fox)

McAvoy se tak již smířil s tím, že jeho úloha v sáze skončila. Přesto na ni rád vzpomíná a dokonce se nedávno svěřil, jaký film patří mezi jeho nejoblíbenější:

První třída je pravděpodobně můj nejoblíbenější film o X-Menech. Ale co se týče toho, co jsem měl možnost dělat jako herec, řekl bych, že Days of Future Past byl asi nejnáročnější a nejzajímavější zážitek, který jsem jako herec v x-menovských filmech zažil. Ale ano, byla to skvělá parta lidí. Pořád jsme relativně v kontaktu a trochu se potkáváme, což je opravdu příjemné, i když už jsou ty filmy daleko za námi.

McAvoyovo parta to nakonec dotáhla na čtyři samostatné filmy v celé sáze. Končilo se ale hořkosladce. Režisér posledního dílu Simon Kinberg prapůvodně plánoval rozlučku ve dvou filmech, nakonec ale Dark Phoenix dostal pouze jeden. Film navíc v kinech pohořel a kritici si snímek taktéž namazali na chleba. Snad nás čekají lepší zítřky. Ty budou asi už bez McAvoye.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře