Kdy se začne natáčet nový Deadpool a jak je na tom scénář?

Kdy se začne natáčet nový Deadpool a jak je na tom scénář?

21.12.2022 16:50


Jediným přeživším z komiksového universa Foxu je Deadpool. Dlouho se spekulovalo o jeho filmu, nyní jsou přípravy onoho snímku tak blízko, že už nám ho těžko zruší. Aktuálně se stále píše scénář, ale režisér a ostatní tvůrci mají jasnou představu, jak film uchopí.


Režisér Shawn Levy již nějaký čas pracuje na snímku Deadpool 3. Jeho kalendář se pomalu plní, protože hned po tomto přisprostlém blockbusteru zamíří ke Star Wars, o kterých už má také jisté mínění. Nyní ale k našemu panu Poolovi. Podle posledních zpráv by natáčení mohlo začít na jaře příštího roku.

Scénář k filmu stále není hotový. Pracuje na něm Paul Wernick, Rhett Reese a samozřejmě i Ryan Reynolds. Shawn Levy na scénář dohlíží, čte ho, připomínkuje ho. Film je v rané fázi vývoje, ale jelikož tu jaro 2023 bude cobydup, je potřeba trochu pohnout. Všichni zmínění tvůrci na projektu pracují každý den. Píšou scénář, občas hodí do pléna nějakou myšlenku, kterou příští den zruší a zase se něco přepíše.


(Kdy se začne natáčet nový Deadpool a jak je na tom scénář? Foto: Disney+)

U samého vývoje je prý obrovská sranda. Tentokrát se ale musí daleko více plánovat, protože je to první Deadpoolovo dobrodružství v MCU. O digitální triky nebude nouze, a tak bude potřeba daleko více času na post-produkci. Sám Levy se ale s Reynoldsem domluvil, že chtějí zachovat jistého ducha prvních dvou filmů. Snímek tak bude opět přízemní, syrový a drsný.

To jsou v tuto chvíli všechny novinky, o kterých víme. Z dostupných hvězd se vrací Ryan Reynolds a pochopitelně i Hugh Jackman. Kostra příběhu může být daná, ostatně před týdny vyplynulo pár informací napovrch. Scénář ale rozhodně není hotový a bude se ještě v dalších dnech měnit. Film vstupuje do kin už v listopadu 2024. Tvůrci mají co dělat.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře