Slepá Al má jako jedna z prvních postav největší šanci objevit se ve třetím Deadpoolovi

Slepá Al má jako jedna z prvních postav největší šanci objevit se ve třetím Deadpoolovi

4.4.2022 18:36


Při prodeji studia Fox to vypadalo, že Deadpool zůstane ve svých příbězích zcela osamocený. I když třetí díl byl potvrzen, určitou chvíli se zdálo, že na to bude zcela sám a Marvel Studios se bude muset vytasit s novými vedlejšími postavami. Nakonec to možná tak nebude.


Prvotní zprávy byly jasné. Ze světa mutantů se zachrání pouze Deadpool a to dost možná i bez svých vedlejších postav ze série. Nyní s příchodem mnohovesmíru a všech možných šíleností, které mohou vracet do hry i zdánlivě odepsané postavy (např. Profesor X), se zdá, že i Kevin Feige začíná být malinko mírnější.

Sprostý Deadpool na to zřejmě nebude sám a i třetí film může stavět na postavách z předchozích dvou filmů. Herečka Leslie Uggams na svých sociálních sítích poděkovala Ryanu Reynoldsovi a režiséru Shawnu Levymu za skvělý film The Project Adam, který slaví nečekaný úspěch na Netflixu. Reynolds své bývalé kolegyni poděkoval za podporu a taktéž prohlásil, že se již brzy uvidí. Dodal ještě tři smajlíky s mečem, které jsou pro Deadpoola typické.


(Dokážete si třetího Deadpoola představit bez Slepé Al? Foto: Fox)

Náhoda? Dost možná ne. Z posledních zvěstí vyplývá, že přípravy třetího Deadpoola jsou dále, než jsme mohli ještě před pár měsíci čekat. Je tak klidně možné, že Uggams a její nenahraditelná Slepá Al již figuruje ve scénáři. A Reynolds může odkazovat na blížící se natáčení, na kterém by se s Leslie Uggams opět sešel. Samozřejmě hádáme pouze z jednoho nevinného příspěvku na sociálních sítích.

Na druhou stranu se již nějakou dobu spekuluje, že Deadpool na svá krvavá dobrodružství nebude až tak úplně sám. V posledních týdnech se taktéž hovoří o účasti Hugha Jackmana, který by se mohl ještě (několikrát) vrátit jako Wolverine. I když i on dříve avizoval rozlučku s rolí Logana, nabídka od Kevina Feige se zřejmě neodmítá.

Hollywood je nevyzpytatelný a málokterý film či série je dnes zárukou kvality a hlavně úspěchu. Filmy a seriály od Marvel Studios ovšem tak v posledních deseti letech minimálně působí. A když nemůžete šlápnout vedle, nemáte důvod nabídku nepřijmout. Pro herce to tak sice mohou být jednotvárné role, ale kariéru si tímto určitě nezkazí a ve výčtu filmů to na IMDB zkrátka a jednoduše vypadá dobře.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře