Wolverine by se konečně mohl objevit ve svém žlutém kostýmu a jak dlouho k návratu Jackmana přemlouvali?

Wolverine by se konečně mohl objevit ve svém žlutém kostýmu a jak dlouho k návratu Jackmana přemlouvali?

3.10.2022 17:31


Rok 2022 je rokem velkých návratů a splněných přání. Marvel Studios předčasně rozdává dárky i na další roky, a tak vrací do hry zdánlivě odepsané postavy a herce, kteří s rolemi sekli již před lety. Nyní se vrací Hugh Jackman. Ale čeká nás návrat do žlutočerného kostýmu?


Hugh Jackman bude oficiálně součástí MCU, protože se jako Wolverine objeví v připravovaném filmu Deadpool 3, který vůbec poprvé vzniká pod taktovkou Marvel Studios a Kevina Feige. Ryan Reynolds o svého kolegu Hugha Jackmana dlouho usiloval. Dokonce v každém filmu s Deadpoolem připravil krátkou scénu, která nějak odkazovala na Jackmanova Wolverina.

Když ale Hugh Jackman pověsil v Loganovi kostým na hřebík, nebylo příliš pravděpodobné, že by se ještě někdy k této zajímavé postavě vrátil. Nyní je ale Jackman zpátky. A podle slov samotného herce nenaléhal na žádná přemlouvání. To ostatně v jeho finálním rozhodnutí nehrálo žádnou roli. Jackman se rozhodl zcela sám a nakonec usoudil, že tomu dá ještě jednou šanci a Wolverina si ještě jednou zahraje.

(Žlutočerný kostým pro Jackmana? Prý se o tom mluví. Foto: Disney+)

I když se Jackman pochopitelně rozhodl sám, Reynolds ho v posledních letech škádlil přes sociální sítě a vyvíjel jistý tlak. Nakonec to ale klaplo a dnes už nemá smysl přemýšlet o tom, kdo ho k návratu přesvědčil. Od oznámení této velké novinky se na internetu taktéž spekuluje, že by se Jackman měl vůbec poprvé objevit ve svém ikonickém, žlutém kostýmu, který známe především z komiksů.

Onoho kostýmu jsme se dočkali i v celovečerním filmu, šlo ale jen o letmý pohled na kostým v potitulkové scéně filmu Wolverine. Kolegové z Foxu ale nikdy nebyli tak odvážní, aby na Jackmana žlutočerný kostým navlékli. Marvel Studios je rozhodně odvážnější, bohužel zpráva je zatím čistou spekulací a v tuto chvíli nebyla potvrzena nějakým spolehlivějším zdrojem. Ale uvidíme, třeba to vyjde.

Chtěli byste Wolverina vidět ve svém ikonickém kostýmu?

Zdroj: ComicBook.com, CBR.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře