Zachrání se v Deadpool sérii alespoň Domino? Herečka promluvila o svém možném návratu

Zachrání se v Deadpool sérii alespoň Domino? Herečka promluvila o svém možném návratu

4.11.2021 18:49


Zatímco Ryan Reynolds v tichosti pracuje na filmu Deadpool 3 a novinářům nechce prozradit absolutně nic, na druhé straně máme herce, kteří tuší, že je to jejich konečná v sérii, ale snaží se alespoň projevit zájem o další díly.


Film Deadpool 3 se již pomalu připravuje, Ryan Reynolds je producentem i tohoto filmu, který se podílí i na scénáři. První zprávy hovoří, že série se nebude v ničem mírnit a stále půjde o stejně násilnou akci, jak jsme byli zvyklí. Naopak tu ale máme i ohlasy, že se Disney chce distancovat od všech postav v sérii kromě samotného Deadpoola.

Deadpool si tak sice udělá cestičku do MCU, ale zdá se, že na to bude zcela sám. To by se pochopitelně nemuselo líbit hercům, kterým se neskutečně povedl debut právě v této sérii. Velkou popularitu získala právě postava Domino. Zazie Beetz se v nedávném rozhovoru přiznala, že postava ji přirostla k srdci a ráda by se podílela na dalších dílech.


(Dá studio Disney Domino šanci? Foto: Fox)

Beetz se taktéž vyjádřila, že svou účast ve druhém filmu bere velice vážně a důležitě. Dle samotné herečky podle původních plánů měla být Domino zásadní a klíčovou postavou pro zbytek série. A Beetz by se tomuto příslibu chtěla přiblížit i v dalších dílech, dokonce by ráda uvažovala nad svým origin příběhem, tedy vlastním samosstatným filmem.

Jasně, jde o zbožné přání herečky, která chce být součástí už tak úspěšné série. Na druhou stranu byla Domino příjemným překvapením snímku Deadpool 2 a zpestřením celého filmu, kdy zkrátka tuto postavu chcete vidět minimálně ještě jednou. Již několikrát se stalo (zvlášť v poslední době stále častěji), že naléhání herců skrze média platí na tvůrce čím dál tím více. Když bude Beetz vytrvalá, třeba se dočká.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!