Zazie Beetz neví o své případné účasti v Deadpoolovi 3, ale o spin-offu stále přemýšlí

Zazie Beetz neví o své případné účasti v Deadpoolovi 3, ale o spin-offu stále přemýšlí

31.3.2022 16:51


Čím více je reálnější trojka Deadpoola 3, začínají se ozývat herci. Zazie Beetz patří k těm nejaktivnějším, která v médiích neustále prohlašuje, že by se ráda objevila v dalších pokračováních. Zároveň stojí o svůj vlastní spin-off. Splní ji Ryan Reynolds její tajné přání?


Pokud se v minulosti mluvilo o postavách od Foxu, které by nakonec mohly být zachráněny pro případný Marvel Cinematic Universe debut, nejvíce se skloňovalo jméno Domino a parádního výkonu herečky Zazie Beetz. Ta během druhého dílu sklidila nejvíce ovací a zdá se, že se role ani po čtyřech letech nechce vzdát.

Herečka při propagaci seriálu Atlanta promluvila s novináři, kdy se pár vět stočilo na připravovaného Deadpoola 3. Beetz ví, že trojka má režiséra, bohužel ji nikdo nekontaktoval a v tuto chvíli nevíme, zda se s Domino počítá. Jelikož je ale výkonným producentem Ryan Reynolds, který se i spolupodílí na scénáři, úplně bychom Domino nevyškrtávali.


(Herečka má zájem o návrat, ušetří ji Disney? Foto: 20th Century Fox)

Reynolds si je moc dobře vědom popularity postavy. Pokud má herečka sama zájem, bude o dost snadnější ji k návratu přemluvit. Beetz sama přiznala, že by v sérii ráda zůstala i na několik filmů dopředu. A pokud ne tam, stále přemýšlí o spin-offu či příběhu původu, po kterém se okamžitě začalo volat v průběhu druhého dílu. Beetz tak začala vyvíjet tlak na studio, že pokud neudělá spin-off, ona se sama o něj postará.

Samozřejmě se jedná jen o přátelské pošťuchování, ale na druhou stranu nevidíme důvod, proč by Beetz nemohla v roli pokračovat. Jde o okrajovou postavu, se kterou se zdá, že studio aktuálně nemá žádné velké plány. Beetz je v roli výborná a co si budeme vyprávět – Deadpool to bude mít ohromně těžké, pokud se v MCU objeví zcela sám a bez svých přátel. Domino by mohla být ušetřena.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře