Proč se pokazil vztah Jamieho a Beth? Máme pár teorií

Proč se pokazil vztah Jamieho a Beth? Máme pár teorií

19.7.2020 18:02


V pátém díle, kterého se dočkáme už dnes v noci, se konečně dozvíme, co stojí za komplikovaným vztahem sourozenců Beth a Jamieho. My vám v článku přinášíme několik teorií, které mezi fanoušky kolují.


To, že se sourozenci Beth a Jamie nemají moc v lásce, je vidno už od samotného začátku seriálu. Dosud se však fanoušci nedočkali odpovědi na to, co jejich vzájemnou nesnášenlivost zapříčinilo. V páté epizodě Cowboys and Dreamers to už ale bude konečně prozrazeno.

V předešlých sériích, obzvláště v té druhé, jsme si sem tam mohli všímat nějakých náznaků jejich rozepře. Je jasné, že větší nenávist k tomu druhému chová Beth a právě ona poskytne do té doby asi tu největší nápovědu, když v jedné scéně pozoruje Ripa, jak pomáhá Tateovi s trénování koně a lze vidět, že ji tohle pozorovat velmi zasáhne. A když se následně setká s Jamiem, pohrozí mu, že se nemůže dočkat toho, až bude mít Jamie někoho, kdo ho bude milovat, a ona mu toho dotyčného vezme a zbaví ho oné lásky k němu. Můžeme tak usuzovat, že se Beth stalo něco strašného, za co nese Jamie vinu a možná si to on sám ani neuvědomuje. Otázkou je, co přesně to je a kdy se to stalo? Podívejme se proto na několik teorií.


Teorie 1: Jamie dopustil, aby Beth někdo ublížil. 

Teorie 2: Jamie připravil Beth o něco cenného. 

Teorie 3: Beth se dozvěděla velké tajemství o Jamiem. 

Myslíte si, že by některá z těchto tří teorií mohla být pravdivá? Nebo že to všechno nakonec možná souvisí s něčím úplně jiným, jako třeba s možností, že by Jamie nemusel být Johnův biologický syn, nebo s tím, že Jamie nějak zapříčinil, že se Beth a Rip v předešlých letech odloučili? Obojí rovněž patří mezi teorie rozšířené mezi fanoušky a jak to nakonec bude se dozvíme už dnes v noci. Jestliže máte nějakou vlastní teorii, nestyďte se o ni podělit s ostatními v komentářích.

Zdroj: CinemaBlend


Jít na Yellowstone | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře