Paige Swansonová

Paige Swansonová

Mckenna Grace Sezóny 4 2018 - 2022


Velice chytrá dívka, která začne navštěvovat přednášky dr. Sturgise.

Paige je stejně jako Sheldon velice chytré dítě a ve svých deseti letech začala také navštěvovat přednášky dr. Sturgise, který ji se Sheldonem seznámil. Paige je o něco chytřejší a mladší než Sheldon a dr. Sturgis ji neustále vychvaluje, což Sheldona přimělo na ni žárlit.

Mary byla ráda, že si bude mít Sheldon s kým popovídat a že si našel novou kamarádku, a tak k nim pozvala Paigeinu rodinu na návštěvu. Myslela si, že si popovídá se Paigeinými rodiči o tom, jaké to je vychovávat takto nadané dítě, ale setkání nakonec neprobíhalo tak úplně podle jejích představ.

Se svým geniálním vrstevníkem se Paige setkala též v muzeu, kde se konala jedna zajímavá přednáška. Z ní se však se Sheldonem vypařila, aby si mohli oba dva potají prohlédnou sami celé muzeum, což se jim nakonec nevyplatilo.

Kromě toho si padla Paige do oka s Missy, u které také přespala, a při této příležitosti varovala Sheldona, aby se nesnažil předčasně dospět, jelikož by to mohlo v budoucnu způsobit, že se stane poměrně divným a sociálně vyloučeným dospělým. Paige má starší sestru jménem Erica.

Foto: CBS