Stanice FOX našla způsob, jak dostat na obrazovky zpět Jacka Bauera

Stanice FOX našla způsob, jak dostat na obrazovky zpět Jacka Bauera

1.8.2018 13:33


Mladý MacGyver brázdí obrazovky již od roku 2016 a stanice CBS si jeho návrat nemůže vynachválit. Možná i proto se stanice FOX rozhodla přivést zpět Jacka Bauera v prequelu.


MacGyver od CBS, nebo Better Call Saul od AMC jsou dobrým příkladem toho, že prequely známých postav mají v dnešní době šanci na úspěch. Příběh o tom, co dělala naše oblíbená postava předtím, než jsme se s ní poprvé střetli baví. Prequely dávají tvůrcům možnost vystavět příběh na známých a oblíbených postavách, které hrají mladší a levnější herci. Učiněný jackpot pro televizní stanice.

Pokračování hlavního příběhu 24 hodin je momentálně u ledu, protože Kiefer Sutherland se stále nerozhodl vrátit do své nejznámější role. I když poslední spekulace tvrdí, že už opět začíná měnit názor.

Potvrdilo se nám ale tvrzení stanice FOX, že na svých obrazovkách chtějí sérii 24 i bez Sutherlanda. Hned po ukončení minisérie Live Another Day, přišla stanice se sérií 24: Legacy, kde se nám představil mladší člen elitní jednotky, který zachraňoval svět. Tato série se díky své nízké sledovanosti dočkala jen jedné série.

Nyní se lišáci chtějí vydat stejným směrem jako CBS v případě MacGyvera. Plánují totiž seriál, ve kterém nám představí mladého Jacka Bauera a budou nám vyprávět příběh o tom, jak se stal agentem PTO. Zatím není jasné, kdy FOX se seriál přijde, ale pokud vše půjde podle plánů, mohli bychom se seriálu dočkat již v roce 2019.

Je tento krok podle vás správný? Zajímá vás Bauerovo dospívání?

Foto: FOX


Jít na 24 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!