Princezna Aja

Princezna Aja

Tatiana Maslany Sezóny 2 2018 - 2019


Krelova sestra a mimozemská princezna.

Princezna Aja Tarron pochází spolu se svým bratrem, princem Krelem, z planety jménem Akiridion 5. Aja se nikdy necítila jako princezna a připadalo jí, že do královské rodiny nezapadá. Proto se vydávala v přestrojení do ulic, aby zde odhalila svůj pravý potenciál.

Dokonce i v den své a bratrovi korunovace se raději rozhodla utéct se svým psem Luugem, jelikož se nechtěla stát budoucí královnou. Korunovaci však narušil generál Morando, který se rozhodl sesadit královskou rodinu a sám se chopit moci, a tak se Aja cítí velice provinile, jelikož ohrozila své rodiče i celou planetu.

Od té doby se snaží tuto svou chybu napravit a rozhodla se vydat cestou bojovnice i přesto, že tohle princezny normálně nedělají. Chce ochraňovat svou rodinu a dobýt zpět Akiridion 5, vymýtit na něm zlo a porazit tyrana Moranda, který se zde násilím chopil moci.

Aja je na rozdíl od svého bratra více přátelská, energická, nezávislá a nemá žádné zábrany. Dokáže však někdy být příliš sebejistá, nezodpovědná, netrpělivá a frustrovaná, když věci nejdou podle jejího plánu. Snadno ji dokáže něco rozptýlit a vyprovokovat k boji.

Fascinují ji zvyky na planetě Zemi a také místní technologie. Aja touží po dobrodružství, dokáže hravě hacknout počítač a umí výborně tancovat i zpívat. Díky tomu, že ji v boji trénuje Varvatos Vex, tak by se nejspíš dokázala vyrovnat i Jimu Lakeovi.

Foto: DreamWorks




Žádné hlasy s komentářem. Buď první!