Princ Krel

Princ Krel

Diego Luna Sezóny 2 2018 - 2019


Bratr Aji, budoucí král Akiridionu 5.

Princ Krel žil spolu se svou sestrou Ajou na planetě Akiridion 5. Zatímco se jeho sestra často vykrádala z paláce, aby si užila zábavu, tak Krel strávil většinu svého života experimentováním s akiridionskou technologií.

Stejně jako jeho sestra, tak i on nedával většinou pozor, když jim jejich rodiče vysvětlovali, jakou budou mít zodpovědnost, až se jednou stanou vládci planety. V den svojí korunovace měl v boji s Varvatem předvést, jakým je zdatným bojovníkem, ale bohužel byl jejich souboj přerušen, když na korunovaci vtrhl generál Morando se svými přisluhovači, aby násilím převzal vládu nad touto planetou.

Na rozdíl od svojí sestry je Krel spíše introvert, moc věcí ho nezajímá a má velké ego. I navzdory tomuto miluje hudbu a tanec a je skvělým diskžokejem. Kromě toho je bystrý a zajímá jej život na Zemi. Často však kritizuje nevyspělost pozemských technologií a obecně o lidech nemá dobré mínění.

Kvůli tomu, že se soustředí hlavně na sebe, nemá moc přátel a lidé jej nerespektují. I přesto, že se chová povýšeně, arogantně, domýšlivě a má nesnesitelné názory, dokáže být soucitný. Kromě toho sám sebe někdy podceňuje i přesto, že je vysoce inteligentní a zdatný ve vyhotovování nových technologií.

V boji není tak dobrý jako jeho sestra a oproti ní je i trochu slabší. Přesto, pokud jej k tomu okolnosti donutí, je schopný velmi dobře bojovat. Lepším bojovníkem se však zdá být, když spolupracuje se svou sestrou.

Foto: DreamWorks
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!