Bretta Daltona nikdo ohledně sedmé řady nekontaktoval

Bretta Daltona nikdo ohledně sedmé řady nekontaktoval

23.9.2020 21:00


Poslední řada se fanouškům velmi zamlouvala a jako zakončení celého seriálu to byl slušný konec. Bohužel někteří se divili, proč se notoricky známá postava Granta Warda konečně neobjevila, aby se rozloučila. Herec Brett Dalton sdělil, že k sedmé řadě nebyl vůbec pozván.


Comic Book Movie si promluvili s Brettem Dalton, který prozradil, že doufal v jedno poslední rozloučení, ale bohužel nikdo mu z Marvelu nezavolal. Sám se na sedmou řadu díval a trochu doufal, že tam dají alespoň staré záběry jeho postavy Granta Warda. To se však nestalo a Brett byl z toho faktu poměrně zklamaný.

Také jsem se díval a myslel jsem si, že možná něco natočili tajně a vytáhnou nějaké staré záběry mě, když jsem tam byl. Ne, bohužel, nikdo se mě nezeptal, abych byl součástí sedmé řady a snažím se z toho nebýt nějak smutný, i když trochu jsem.

Foto: ABC

Brett však žádnou zášť vůči seriálu nedrží. Dokonce se zmínil o tom, jak je vděčný za čas, který strávil v rámci série. Poznamenal také, že producenti ho měli tak rádi, že ho udržovali v seriálu déle, než by měl jakýkoli jiný seriál. Producenti u jeho postavy došli na konec cesty a protáhování zdárného konce se ukázalo v epizodě Maveth, kdy ho Phil Coulson zabil. Ve třetí řadě si Brett poté zahrál ještě obávanou postavu Hiva, kterého ve finále zabil Lincoln Campbell.

Taky vás zklamalo, že se Ward v poslední sérii neukázal?


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!