Agenti S.H.I.E.L.D.u patří mezi nejžádanější seriály současnosti

Agenti S.H.I.E.L.D.u patří mezi nejžádanější seriály současnosti

25.11.2018 15:05


Podle nedávného průzkumu patří Marvel projekty k nejžádanější seriálové tvorbě současnosti. I když by si to většina lidí nemyslela, největší poptávka je po Agentech S.H.I.E.L.D.u, kteří již několik let okrajově reagují na dění filmů MCU.


Kdo by to byl řekl, že seriál o obyčejných agentech ze světa superhrdinů předčí v popularitě seriály ostatní. Alespoň tak to uvedl exkluzivní průzkum pro ScreenRant, který vedl Parrot Analytics, web pracující s poptávkou po seriálech. Sledovanost s tímhle průzkumem samozřejmě nemá nic společného, na světě je plno seriálů s větší diváckou základnou, ale ty mnohdy diváci sledují takříkajíc už jen tak z povinnosti.

Podle průzkumu jsou Marvel seriály obecně velmi žádané a v rámci poptávky jsou na úplném vrcholu. Většina lidí by však tipla, že mezi těmito projekty bude na vrcholu například Daredevil nebo jiný ze seriálů od Netflixu, jenže jsou to právě Agenti S.H.I.E.L.D.u. Důvody, proč Netflix v poptávce zaostává za obyčejnou televizí, tu rozebírat nebudeme, ale když se nad nimi zamyslíte, určitě na ně přijdete.


(Poptávka po Marvel seriálech je opravdu vysoká. Foto: Parrot Analytics)

Pro srovnání můžeme uvést, že se S.H.I.E.L.D. zařadil v poptávce na úroveň seriálů jako jsou Better Call Saul, Criminal Minds nebo Vikingové a překonal veškeré komiksovky od DC i Fear The Walking Dead. Možná proto se není třeba divit, že Marvel nedávno objednal sedmou sérii pro rok 2020, aniž bychom se dočkali jediné ukázky z té šesté. Pokud tedy nepočítáme uniklé fotky z natáčení.

Zdroj: Screenrant (článek 1, článek 2)


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!