V novém Marvel animáku uslyšíme hned tři představitelky z Agentů S.H.I.E.L.D.u

V novém Marvel animáku uslyšíme hned tři představitelky z Agentů S.H.I.E.L.D.u

30.8.2018 11:00


Marvel Rising: Secret Warriors je animovaný film, jehož se dočkáme již 30. září. Kresleným hrdinkám propůjčí hlas hned tři herečky z Agents of S.H.I.E.L.D., kterými jsou Chloe Bennet, Ming-Na Wen a Dove Cameron. Koho namluví a o čem bude seriál pojednávat? To si přečtete v samotném článku.

Koncem září se fanoušci animovaných komiksových filmů mohou těšit na snímek nazvaný Marvel Rising: Secret Warriors, ve kterém se světu představí převážně ženský tým složený z Captain Marvel, Ms. Marvel, Squirrel Girl, Quake, Americy Chavezové a Spider-Gwen, které doplní Inferno a Patriot. Minulý týden spatřila světlo světa minisérie, která vypráví příběh jednotlivých postav před filmem.

Jak již jistě tušíte, Quake si samozřejmě nadabuje samotná Chloe Bennet, která se s rolí sžila podobně jako Clark Gregg se svým Coulsonem. Ten taktéž postavu namlouvá napříč hrami a animovanými projekty a Chloe zřejmě potkal stejný osud. Quake v seriálu uvidíme jako mladou puberťačku a sama Chloe ji přirovnává k Daisy/Skye z první série, kdy se taktéž jednalo o rebelku plnou humoru. Její vzdorující já představuje například i fialový přeliv, kterého si můžete všimnout v přiložených propagačních materiálech.

Thumbnail Play icon

Z obsazení S.H.I.E.L.D.u se můžete těšit také na Ming-Na Wen, představitelku May, která ztvární Halu Žalobkyni. Tato válečnice Kree se v komiksech objevila teprve nedávno a pochází ze stejných jednotek, jako byl například Ronan. Do třetice tu pak máme Dove Cameron, která se nám v páté sérii představila jako Ruby Hale. Tentokrát si však nadabuje hrdinku Spider-Gwen, jíž propůjčila hlas již v jiných animovaných projektech.

Těšíte se na tento animovaný film? Co říkáte na nové pojetí Quake?


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!