Edison Po

Edison Po

Cullen Douglas Sezóny 1 2013 - 2013


Bývalý mariňák a člen projektu Stonožka.

Základní informace

Edison Po byl bývalý námořní taktikový a velitelský specialista pracující pro projekt Stonožka. V roce 2008 zmizel a znovu se objevil až v roce 2012, kdy probodl muži u večeře oči a poté znovu začal jíst, jakoby se nic nedělo. Zabil ho především proto, aby neodhalil identitu Johna Garretta. Setkáváme se s ním, kdy ho Raina navštěvuje ve vězení, aby ho informovala, že projekt Stonožka může být posunut do další fáze.

První série

Raina navštíví Edisona ve vězení, aby ho informovala o projektu Stonožka a k začátku druhé fáze. Poté vojáci, kteří jsou na séru Stonožka ho dostanou z vězení a později se Raina a Edison opět setkávají, kdy ho Raina upozorní, že musejí zmizet, aby je Coulsonův tým nenašel. On však navrhne, že přivedou bitvu k nim a že utíkat nebudou.

Edison a Raina sledují bitku skrz oči vojáků, kteří mají v sobě sérum, přičemž se jí zmíní, že Mike Peterson je nejspíše klíčem k fázi tři projektu Stonožka. Poté, co Raina unese Coulsona, Edison použije zařízení, aby si Coulson vzpomněl, jak ho přivedli zpátky k životu. Raina nesouhlasí s jeho způsobem mučení, ale Edisona to nijak nezajímá. Přesto se však ukáže, že jeho metody jsou k ničemu a Johna Garretta to natolik naštve, že ho skrze telefon zabije.

Foto: ABC