S04E17: Hate Me Now

S04E17: Hate Me Now

CZ 2.5.2022 42 minut


Spencer a Olivia jsou nuceni uznat, jak moc se změnili, když se jejich společný čas nevyvíjí tak hladce a v jejich vztahu dochází k napětí. Při výletu do San Diega pomáhá Jordan Layle sebrat odvahu a získat tolik potřebné uzavření. Asher se obrací na Billyho pro radu, když se dočká velké příležitosti, která ho může stát v otázce přátelství víc, než by si přál. Mezitím dospějí Coop a Patience k řešení, jak se vypořádat s jejich novou situací.

Základní info:

Režie: Sheelin Choksey
Scénář: Spencer Paysinger & Obiageli Odimegwu

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Christian James (Wade Waters), Madison Shamoun (Skye), Anna Lore (Carrie Brooks), Kamar de los Reyes (kouč Montes), Tyler Parks (Noah), Tristan Turner (Andrew),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • tominotomino
    tominotomino 6.5.2022 | 10:30:59

    Souhlas s @valasek, All American si pořád drží špičkovou kvalitu. Určitě to nejkvalitnější, co za spoustu let The CW vyprodukovalo.

  • valasek
    valasek 6.5.2022 | 8:25:41

    Nechápu, jak to může být furt tak skvělé. :)


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)