All American se v příštím roce vrátí s další sérií

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

3.6.2024 20:30


Přechod stanice The CW pod nové majitele byl nepříznivý pro spoustu skriptových seriálů stanice a aktuálně už zbývají pouze čtyři a mezi nimi i All American. Ten má ale štěstí, neboť mu stanice naděluje sedmou sérii, kterou uvidíme v příštím roce.


Přestože vše nasvědčovalo tomu, že nás nejspíš s koncem šesté série čeká i konec celého seriálu All American, nakonec tomu tak není. Šestá série sice obdržela dvě dodatečné epizody, které měly napomoci k uzavření aktuálního příběhu, ale nebylo ještě jednoznačné, že mají uzavřít i celý příběh. A nyní je už jisté, že se tak nestane. Stanice The CW totiž dnes oznámila, že seriálu naděluje sedmou sérii.

Ta ale nebude uvedena na podzim, ale až v roce 2025, pravděpodobně hned někdy v lednu či únoru. Prozatím je objednáno třináct epizod, ale stejně tomu tak bylo i u šesté série, která nakonec získala dvě epizody navíc, takže se něco podobného může stát i za rok. O tom, jestli bude příští série poslední, ještě nebylo nic řečeno. Stejně tak ani nebylo objasněno, jestli se do ní vrátí všechny hlavní postavy, nebo dojde k promíchání některých starých postav s novými, jak bylo prvotně v případě prodloužení seriálu naznačováno, aby se snížily náklady na tvorbu.

(All American bude pokračovat sedmou sérií. Foto: The CW)

All American je zatím jediným z posledních čtyř skriptových seriálů, které vznikaly na stanici pod starými vlastníky, který bude v příští sezóně pokračovat. Superman & Lois zakončí své vysílání na podzim a Walker byl oficiálně zrušen po čtvrté sérii. Spin-off All American: Homecoming je jediný, který svůj osud nezná, protože si ještě premiéru své třetí série neodbyl a jasno bude někdy během léta.

Zdroj: Deadline

Jste rádi, že bude All American pokračovat další sérií?


Jít na All American | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře