S03E03: Not to Be Believed

S03E03: Not to Be Believed

CZ 22.9.2021 660 000 1 hodina


Napětí mezi Monicou a prezidentem narůstá. Paule je nabídnuto vyrovnání a Linda si myslí, že po ní někdo jde.

Foto: FX
  • Rik
    Rik 17.10.2021 | 10:31:44

    Už při ohlášení třetí série jsem si říkal „a kde je kriminální zločin?“. A ani po čtvrté epizodě nejsem přesvědčen, že měla vzniknout pod brandem ACS. Řemeslná kvalita je pořád vysoká, ale děj je už intrikářsky ukecaný.


American Crime Story

Seriálová antologie od úspěšného producenta Ryana Murphyho se zaměřuje na slavné kriminální případy a a jejich pachatele.

V první sérii se účastníme soudu se slavným sportovcem O. J. Simpsonem, ve druhé prozkoumáme okolnosti života a smrti modního návrháře Gianni Versaceho a jeho vraha Andrewa Cunanana. Třetí série se věnuje milostné zápletce prezidenta Billa Clintona s Monikou Lewinskou, která ho málem stála místo prezidenta a manželství.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
žánr
Krimi, Thriller, Životopisný
hrají
Judith Light (Susan Carpenter-McMillan), Édgar Ramírez (Gianni Versace), Darren Criss (Andrew Cunanan), Cody Fern (David Madson), Mike Farrell (Lee Miglin), Finn Wittrock (Jeffrey Trail), Penélope Cruz (Donatella Versace), Kenneth Choi (Lance Ito), Selma Blair (Kris Jenner), Sterling K. Brown (Christopher Darden), Connie Britton (Faye Resnick), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), John Travolta (Robert Shapiro), David Schwimmer (Robert Kardashian), Sarah Paulson (Marcia Clark)