American Crime Story

American Crime Story


Ryan Murphy, tvůrce úspěšné série American Horror Story, se ze strašení diváků přesouvá do vod jakéhosi zákulisního krimi dramatu. Pokud se první série American Crime Story podaří, můžeme s následujícími řadami očekávat stejný koncept jako u AHS → tedy stejní herci, jiný příběh. Jinak je podobnost s AHS veškerá žádná.

Prvních deset epizod nové minisérie American Crime Story se bude točit okolo soudu se slavným hráčem amerického fotbalu OJ Simpsonem, který byl souzen za vraždu jeho manželky a další trestné činy. Hlavním tématem však nebude pátrání po vrahovi, ale kamera se bude soustředit výhradně na aktéry v soudní síni, jak spolu svádí litý boj.

Druhá série se věnuje vraždě slavného módního návrháře Versaceho. Sledujeme jeho poslední dny a zároveň příběh vypráví život jeho vraha Andrewa Cunana. Série nám odhalí nejen jeho sexuální aférky a úchylky, ale také motiv, proč návrháře chtěl zabít.

Ve třetí sérii se podíváme do Bílého domu. Věnuje se totiž bývalému prezidentu Billu Clintonovi a jeho milostné aférce se zaměstnankyní Bílého domu Monicou Leiwnskou. Milostná aféra byl pro tehdejšího prezidenta obrovským skandálem, který ho málem stál manželství s Hillary ale i prezidentské křeslo.

The People v. O.J. Simpson

The Assassination fo Gianni Versace

Impeachmentloading…