Kdo je vrah: takové normální halucinace

Kdo je vrah: takové normální halucinace

26.7.2016 23:21


V páté epizodě The Artist in His Museum se policie dočkala konečně nějaké stopy, rodina upevnila své vztahy a Cam na něco kápnul. Pomůže to ale k odhalení Zvonečkáře?


Tak jak je to s Garrettem?

Garretova malá epizodka s páskem byla přerušena, což ho totálně vyvedlo z míry a narušilo vztah s Christinou. Za tou později Garrett zajde, aby mu pomohla s Camem tím, že mu dá léky, které by mu pomohly. Zdá se, že Christina trochu povolila a Garrett se dočká druhé šance.

Cam a jeho halucinace

Díky Camovi jsme o trochu blíž odhalení Zvonečkáře, a to hned dvakrát. Brady si šplhl u poručíka odevzdáním jehly s Camovou DNA. Ta ho sice očistila, ale teď s jistotou víme, a nejen my, že vrahem je někdo z rodiny. Cam si navíc ve svém blouznění vzpomněl na tělo vláčené domem. Je to ono tělo, o kterém kdysi vyprávěl psycholožce? A kolik z jeho představ bylo pravdou a co byly jen fabulace? Cam už také nejspíš tuší, že když se v rodině někdo zbavil těla, není tak nemožné, aby z ní Zvonečkář také pocházel. Začne v dalších dílech pátrat na vlastní pěst, svěří se někomu dalšímu, nebo své obavy zaplaší a bude se na vše snažit zapomenout.


Thumbnail Play icon

Rodinné vztahy se utužují

I přes Camovo „řádění“ v domě se nikdo moc nerozčiluje, všichni mu pomáhají a sourozenci stojí při sobě. Dokonce i Alison ustoupí od svého odsuzování a také Madeline Cama překvapí svou vstřícností. Jak dlouho jim to vydrží?

Povede se Madeline utajit její minulost?

Madelinina matka je číslo a my zjistili, po kom Cam zdělil náklonnost k alkoholu a drogám. Madeline sice matku umlčela, ale opravdu navždy? Přiznejme si, bylo by dost zajímavé vidět babičku, jak si to nakráčí do sídla Hawthorneů a ti budou muset hasit další požár.

Cutterová se zakousla, nepouští a štěká

Bradyho kolegyně jde po Hawthornech s plnou vervou, neštítí se trochu špinavějších praktik a nezdá se, že by hodlala přestat. Do domu rodiny chtěla proniknout stůj co stůj, ale pohotové Tesse, která jen jako neviňátko vypadá, se povedlo situaci zachránit. Cutterová se ale do domu přeci jen dostane, po zjištění, že Zvonečkářova DNA se shoduje s rodinou Hawthorneů, ji pravděpodobně už nezastaví. Na druhou stranu, Madeline se už určitě všeho kompromitujícího zbavila.

Vychytralá Naomi vrací úder

Alison a Naomi si zažily horkou chvilku, když jim hrozilo odhalení jejich vztahu, což by nejvíce ublížilo Alisonině kampani. Hrozba ovšem nebyla velká, vydírající nebyla ani náročný, ani moc chytrá. Naomi se naskytla možnost získat informace o jejich politickém oponentovi a okamžitě toho využila. Má v rukávu ještě další triky?

Thumbnail Play icon

Zajímavosti od tvůrců

Cam Cam v akci

Perlička na konec

V páté epizodě The Artist in His Museum se objevila scéna zobrazující stejnojmenný obraz Charlese Willsona Pealea, který je autorovým vlastním portrétem. Obraz visí v Pensylvánské akademii krásných umění. Takovýchto vlastních portrétů namaloval Peal několik, tento mu trvalo vytvořit dva měsíce. V roce 1784 založil ve Filadelfii muzeum, které je dnes známo pod názvem Síň nezávislosti, a to i na svém nejslavnějším obraze zvěčnil. V obraze si můžete povšimnout několika státních či národních symbolů včetně orla bělohlavého nebo krocana. Peal nebyl jen malířem, ale i vynálezcem, politikem, vojákem a vědcem. Je znám hlavně díky svým portrétům postav americké revoluce – Benjamina Franklina, Johna Hancocka, Thomase Jeffersona, George Washingtona a dalších.

The Artist in His Museum

Epizoda V: Kdo je Zvonečkový vrah?

50%
33%
17%
0%
0%
0%
0%
0%
0%
6 hlasů

Foto: CBS

Už jste si ve svém tipu na Zvonečkáře jistější?


Jít na American Gothic | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!