Další herečka opouští seriál

Další herečka opouští seriál

16.11.2020 16:55


Pátá série zaznamenává další změnu v obsazení a rovněž i za kamerou, jelikož se Carly Hughes rozhodla seriál opustit kvůli nepříznivým podmínkám na place. Její místo však zaplní jiná herečka.


V září jsme se dočkali oznámení o tom, že se v páté sérii už nebudeme setkávat s Julií Butters, která chce jít vstříc dalším projektům, a že bude její postava Anny-Kat přeobsazena herečkou Giselle Eisenberg. Tím to ale nekončí, protože nyní oznámila odchod i herečka Carly Hughes, která v seriálu od jeho počátku ztvárňovala Katiinu kamarádku Angelu. Rozhodla se tak z toho důvodu, že už nechce pracovat v toxickém prostředí, které na placu American Housewife zaznamenala a že s chce uchránit od diskriminace. Sama řekla, že „jako černá žena v zábavním průmyslu cítím zodpovědnost postavit se za to, co si zasloužím, co si zasloužíme všichni – rovnocenné zacházení.“ Carly přeje seriálu mnoho úspěchu a sama se těší na další kapitolu ve své kariéře.

(Tahle trojice se už u druhých snídaní nesejde. Foto: ABC)


Podle všeho vyvolala její obvinění důkladné vyšetřování společností ABC Signature, které vedlo k tomu, že tvůrkyně Sarah Dunn již nadále není aktivní producentkou seriálu, Mark J. Greenberg odstoupil z pozice vedoucího výroby a showrunneři Rick Wiener a Kenny Schwartz si prošli školením o ohleduplnosti. Carly ze seriálu odešla už hned po konci čtvrté série. Nicméně jsme se jí ještě v premiéře páté řady (která byla původně zamýšlena jako finále čtvrté série) dočkali, neboť svou scénu natočila ještě před začátkem koronavirové pandemie. Počínaje druhou epizodou ale už zmizelo její jméno z obrazovky. Katie v ní pronesla, že je Angela nyní na obchodní cestě v Baltimoru, takže ještě uvidíme, jak Angelinu nepřítomnost tvůrci v seriálu dále vysvětlí. Možná Angela při své cestě někoho potká a rozhodne se zůstat s touto osobou a začít s ní nový život.

Aby ale Katie a Doris nezůstaly u svých druhých snídaní samy, přidává se do prozatím vedlejší role herečka Holly Robinson Peete. Ztvární postavu jménem Tami, která bývala Katiinou blízkou přítelkyní předtím, než se Ottovi nastěhovali do Westportu. Tami celkem hodně pomohla Katie, když z ní byla novopečená matka, protože se na ni Katie obracela pro rady a považovala ji za takovou odbornici přes mateřství. Když Tamiiny dvě starší děti odešly na vysokou, oslavili se svým manželem prázdné hnízdo, což ale nakonec vyústilo v dceru, která má už nyní osm let. Když se tedy Tami přestěhuje do Westportu se svou nejmladší, je Katiina ze shledání se svou dávnou přítelkyní nadšená a doufá, že jí bude moci oplatit službu a vypomoct jí.

(Holly si v posledních letech zahrála například v sérii Morning Show Mystery. Foto: Hallmark)

Zdroj: Deadline (1, 2)

Mrzí vás, že už nebudeme v seriálu vídat Angelu? A jak vás zaujala nová postava Tami?


Jít na American Housewife | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře