Noví herci hlásí příchod do Oceanside

Noví herci hlásí příchod do Oceanside

14.5.2019 14:22


Uvnitř článku si můžete přečíst, kteří noví herci zamíří do čtvrté série. Kromě již dříve ohlášené Emily Deschanel se můžete těšit na dalších pět nováčků. Navíc bychom se mohli v nové sérii dočkat flashbacků do Šmoulinčiny minulosti.


Už dříve jsme vám oznámili, že ve čtvrté sérii Animal Kingdom se ve vedlejší roli objeví herečka Emily Deschanel, která zde ztvární Angelu, nejlepší kamarádku zesnulé Julie Codyové. Kromě ní se však v nové řadě objeví i další herci ve vedlejších rolích.

První z několika dalších posil je Kelli Berglund, kterou jste nedávno mohli vidět v seriálu Now Apocalypse. Její postava se jmenuje Olivia a je to krásná a zámožná studentka prvního ročníku vysoké školy, která má společné hodiny statistiky s J-em. Kromě toho také ví, jak okouzlit lidi kolem sebe.


Další dvojicí, kterou poznáme budou postavy Jake a Colin, které ztvární herci Jon Beavers (Jake) a Grant Harvey (Colin). Ti jsou součástí bandy, která žije mimo civilizaci a provádí loupeže po celé Kalifornii. Jake je dobromyslný kriminálník a jeho bezstarostné chování je v naprostém kontrastu s prudkým Colinem, který je emocionálně pochroumaným vojákem.

(Jon Beavers a Grant Harvey. Zdroj: Deadline)

Dalším nováčkem se stane herec David DeSantos, který se letos například objevil v seriálu The Rookie. Ten ztvární agenta DEA Dennise Livengooda.

Herec Vinny Chhibber (The Red Line) si zahraje postavu jménem Rahul, který je arogantním milionářem, který je zvyklý, že získá to, co chce, ať už se jedná o nějakou luxusní věc či snad nějakou ženu. Když je mu řečeno, že něco dostat nemůže, je ochoten nabídnout za tuto věc jakoukoliv částku peněz. Podaří se mu získat pomoc od Frankie a kluků Codyových.

Další zpráva není o nováčkovi v seriálu, jelikož Miina bývalého přítele Tupiho jsme potkali už v posledním díle třetí řady. Ve čtvrté sérii jej však budeme vídat častěji. Tupi, kterého hraje herec Eddie Ramos, ohrožuje vztah Mii s J-em a je velmi nebezpečný a také naštvaný a pro peníze je schopný udělat cokoliv.

(Tupiho jsme potkali už ve finále třetí řady. Zdroj: Deadline)

Kromě toho bylo prozrazeno, že se do čtvrté série hledala přibližně dvacetiletá herečka, jejíž popis postavy se velmi podobá na mladou Šmoulinku. Proto lze usuzovat, že se nejspíš dočkáme nějakých flashbacků do Šmoulinčiny minulosti ještě předtím, než se stala vypočítavou matriarchou rodiny, a nebo je zde druhá možnost, že Šmoulinka pozná nějakou mladou dívku, ve které bude vidět mladší verzi sebe sama (což nevylučuje ani možnost, že by se mohlo jednat o už zmíněnou Kelli Berglund). Jak to nakonec bude se dozvíme ve čtvrté sérii, která startuje 28. května.

Zdroje: Deadline, Deadline, Deadline, Deadline, DeadlineTVLi­ne


Jít na Animal Kingdom | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře