Třetí řada odstartovala s rekordní sledovaností

Třetí řada odstartovala s rekordní sledovaností

3.6.2018 11:14


Tento týden byl odvysílán první díl třetí série Animal Kingdom. A hned si zajistil nejvyšší sledovanost ze všech epizod celého seriálu.


První epizoda The Killing se s počtem 1,61 mil. diváků a ratingem 0,7 stala tou nejsledovanější v historii seriálu. Jde vidět, že fanoušky opravdu zajímalo, jak to dopadne s cliffhangerem z konce minulé řady, kdy byl Baz postřelen a nevěděli jsme, jestli se mu podaří přežít, či se s ním budeme muset rozloučit.

Nicméně zajímavější bude sledovat, jaký bude počet diváků v příštím díle In The Red, neboť první epizoda se nejdříve vysílala v pondělí v 12:30 (u nás tedy v 18.30) přímo po skončení basketbalového zápasu na stanici TNT. V tento čas získala epizoda již zmíněnou sledovanost 1,61 mil. diváků a když se díl podruhé vysílal ve svůj pravidelný čas, tedy v úterý v 21:00 (u nás ve středu v 3:00), tak získal sledovanost 1,3 mil. diváků a rating 0,4, čímž se dostáváme na téměř stejná čísla jako na konci druhé řady.


Lze tedy vidět, že ačkoliv někteří fanoušci viděli epizodu již o den dříve, tak dokázal seriál zaujmout i ty, kteří si počkali na pravidelný vysílací čas. Během obou dnů tak seriál získal téměř tři miliony diváků, takže jsme sami zvědavi, na jaká čísla se dostaneme v příštích dílech.

(Codyovic hoši. Foto: TNT)

Pro zajímavost ještě přidáváme seznam pěti nejsledovanějších epizod:

Jak se líbila premiéra nové řady vám? Jste rádi za vrůstající sledovanost seriálu?


Jít na Animal Kingdom | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!