Aquarius

Aquarius


David Duchovny se po konci Californication pouze přesunul v čase a dál zůstává v Los Angeles. V nové sérii NBC naráží na Charlese Mansona a vyšetřuje zmizení dcery své bývalé přítelkyně.

Foto: NBC

Duchovny ale není jediným známým hercem, který se v této krimi-detektivce objevuje. Charlese Mansona hraje Gethin Anthony známý jako Renly BaratheonHry o trůny a policistku Charmain Tully pak Claire Holt, která ztvárňuje Rebeku MikaelsonUpířích denících a jejich spin-offu The Originals. Známou tváří je i Gaius Charles, kterého si někteří pamatují jako Shanea RosseChirurgů.

Foto: NBC

První série nám přinesla třináct epizod a první dva díly se v USA odvysílaly 28.5. NBC poté na svůj web umístilo všechny díly ke zhlédnutí, ale zároveň dál pokračovalo ve vysílání jednoho dílu každý týden. Tvůrci mají připravenou linku na šest sezón s tím, že každá série má „trvat“ šest měsíců (života Charlese Mansona) a seriál by měl dějem skončit v roce 1983 (tudíž by nás čekaly skoky v čase). Prozatím byla seriálu schválena druhá řada, ale vzhledem k ději té první se nejspíše časových skoků v té druhé nedočkáme.

Otitulkovaný trailer naleznete na tomto odkazu.

Teaser

Thumbnail Play icon