Co nás čeká v 18. - 20. díle?

Co nás čeká v 18. - 20. díle?

13.4.2019 8:54


Členové týmu Arrow začínají mít čím dál více práce s Devátým kruhem, který se rozhodne napadnout město. Do Star City se vrátí Sara Lance a Roy Harper.

18. Lost Canary

Datum premiéry: 15. dubna 2019

Poté, co je Laurel obviněna z vraždy a co je odhalena její kriminální minulost, se z ní stává opět Black Siren, jež se spojí se svou starou známou kriminálnicí Shadow Thief, se kterou začnou páchat zlo ve Star City. Zatímco Dinah usiluje o její zavření, tak Felicity odmítá zlomit hůl nad svou kamarádkou, a tak zkouší vše, aby jí domluvila. To zahrnuje i návrat Sary Lance, která přijde na pomoc. Laurel ji však rázně odmítne, kvůli čemuž jsou její bývalí přátelé nuceni se postavit proti sobě.

19. Spartan

Datum premiéry: 22. dubna 2019

Poté, co se tým Arrow dostane do komplikací kvůli Devátém kruhu, Diggle neochotně požádá o pomoc generála Obranné zpravodajská agentury, a to i přesto, že s ním má nevyřešenou minulost. Oliver zjistí informaci, díky které věří, že dokáže obrátit Emiko proti Devátému kruhu. Alena se vrací se zajímavým návrhem pro Felicity.

20. Confessions

Datum premiéry: 29. dubna 2019

Když se tým Arrow dozví o blížícím se útoku na město, tak jeho členové zavolají Royi Harperovi, kterého požádají o pomoc se zastavením Devátého kruhu. Situace se však nevydaří, kvůli čemuž dojde k obrovskému poškození města. Dinah, jakožto kapitánka místní policie, vyšetřuje, co se stalo.


Jít na Arrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!