Nová hra Assassin's Creed dorazí v roce 2020 a má nás vrátit zpět do Itálie

Nová hra Assassin's Creed dorazí v roce 2020 a má nás vrátit zpět do Itálie

27.2.2019 20:06


Ezio Auditore da Firence je jednou z nejoblíbenějších postav celé série. Mnoho fanoušků tedy na jeho časy v Itálii myslí velice rádo a často se povídá, že šlo o nejlepší období celé série. A tvůrci si to moc dobře uvědomují, proto bychom se v další hře měli opět vydat do Itálie.


Ubisoft se snaží každý rok vydat novou hru, ale rok 2019 se bude muset obejít bez nového titulu. Na ten si budeme muset počkat až do roku 2020, což potvrdilo samo studio. Nejpravděpodobnější termín je tak ten podzimní, jak už to u série bývá zvykem. Zatím nepotvrzené zvěsti hlásí, že se můžeme těšit na návrat do Itálie. Pracovní název zní Legion.

A novinek není vůbec málo. Hráč bude mít opět na výběr, za koho bude hrát. Možnost výběru pohlaví by tak měla být automatická i pro další hry, tentokrát budeme moci vdechnout život Cassiovi či Lucii. Příběh by se měl odehrávat za vlády Marca Aurelia, kterého si můžete pamatovat například z filmu Gladiátor od režiséra Riddleyho Scotta. Kdo film zná, tak jistě ví, že bychom se měli na co těšit, ostatně hodnocení filmu mluví za své.


(Itálie je u fanoušků oblíbená. Foto: Ubisoft

Ze hry by tak zřejmě neměly zmizet gladiátorské arény a námezdní lovci známí z předchozích dílů. Zároveň se také hovoří o tom, že tato hra by měla být poslední z tzv. Ancient Trilogy. Další díly by se tak logicky mohly vydat zcela jiným směrem a třeba se opět přiblížíme naší současnosti. Teorie fanoušků byly takové, že se v příštím díle podíváme do nějaké asijské země, ale zdá se, že to nevyjde ani tentokrát.

Údajně bychom se hry měli dočkat na našich současných konzolích i na těch nových, které se aktuálně připravují (třeba PlayStation 5). Máme se těšit i na příběh ze současnosti, který bude provázaný s Origins a Oddysey, můžeme ale hádat, že v současnosti strávíme minimum času. Jakmile budeme mít více informací, určitě se zase ozveme s dalšími novinkami.

Těšíte se na novou hru? A je dobré se opět vrátit do Itálie?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Assassin's Creed | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!