Hawkeye se dočká vlastního projektu. Bude to film nebo seriál?

Hawkeye se dočká vlastního projektu. Bude to film nebo seriál?

1.11.2018 13:16


Jak to vypadá, tak se po Black Widow i Hawkeye konečně dočká vlastního projektu, u kterého se však zatím neví, zda půjde o film či seriál. S největší pravděpodobností v něm bude Barton cvičit svého nástupce, kterým není nikdo jiný než Kate Bishop, ženský Hawkeye.

Před pár dny se začalo spekulovat o tom, že se na Disneyho streamovací službě rozjede seriál o Nicku Furymu, ale tato zpráva byla ihned popřena s tím, že nás čeká daleko větší a zajímavější projekt. Z původní party Avengerů své filmy neměli akorát Black Widow a právě Hawkeye, na které se tvůrci nyní chtějí zaměřit. Ruská agentka dostane v roce 2020 vlastní film, kde není vyloučeno, že se Hawkeye objeví, ale i tak to vypadá, že si pro něj hlavouni od Disneyho připravili něco velkého.

Jeremy Renner se již mnohokrát vyjádřil, že by si přál, aby Hawkeye získal například seriál na Netflixu, což se mu možná splní, jen na jiné službě. Podle posledních zpráv se má tajemný projekt soustředit na Bartona, který cvičí svého nástupce, ženskou verzi Hawkeye jménem Kate Bishop. Někteří věří, že Kate již byla obsazena, jelikož do Avengers 4 nedávno oznámili herečku Katherine Langford. Pokud by se seriál opravdu točil kolem výcviku nové generace, tvůrci by se patrně inspirovali velmi oblíbeným příběhem od Matta Fractiona, který si fanoušci prostě nemůžou vynachválit.

(Odstartuje Hawkeye Marvel projekty na nové službě? Foto: Disney, Marvel)

Jste rádi, že se i po letech dočká Hawkeye filmu nebo seriálu? Byl by Fractionův příběh dobrou volbou k adaptaci?

Zdroj: MCUExchange


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!