Návrat Emmy Stone či Kirsten Dunst nebyl v No Way Home na stole

Návrat Emmy Stone či Kirsten Dunst nebyl v No Way Home na stole

10.4.2024 15:59


Tobey Maguire a Andrew Garfield se vrátili jako Spider-Mani a vykoupili se z nepříliš povedených posledních dílů. A jejich účast není vyloučena ani do budoucna, neboť studio Sony o ně velice stojí. Dámy ale zatím ostrouhaly, v pokročilé verzi scénáře nefigurovala ani jedna z nich.


Když Chris McKenna a Erik Sommers psali scénář k filmu Spider-Man: No Way Home, tak ani v pokročilých fázích scénáře nefigurovala MJ a Gwen Stacy. Samozřejmě že na začátku celého projektu padaly naprosto šílené nápady, tudíž v určité rané fázi se o dámách uvažovalo, ale rychle z toho sešlo. Zatímco Gwen Stacy (ze série Amazing Spider-Man v podání Emmy Stone byla logicky vzhledem k osudu její postavy ze hry, Kirsten Dunst z původní pavoučí trilogie měla určitou naději.

McKenna a Sommers se ale rozhodli plně soustředit na jednoho Spider-Mana a postavy kolem něj. Přebytečné místo vyplnili pavoučími muži z předchozích dvou sérií. na Dunst a Stone tedy logicky nedošlo. Studio ale nezkusilo léty prověřený fígl, že by herečky jen tak oťukalo a oslovilo. Kdyby náhodou byly dámy ochotné k návratu, přepsal by se scénář. Taková varianta na stole ale nebyla.

(Návrat Emmy Stone či Kirsten Dunst nebyl v No Way Home na stole. Foto: Disney+)

Kirsten Dunst v nedávném rozhovoru pro GQ prohlásila, že ji Marvel Studios nikdy neoslovil. Kdyby ale ano, zřejmě by neváhala (ostatně více o tomto tématu jsme napsali před několika týdny). Emma Stone to má stejně, ta dokonce svou pavoučí štaci považuje za definitivně uzavřenou a zřejmě by se nad návratem Gwen podivila. I tu tedy Marvel neoslovil.

Zatímco Stone je ze hry už asi napořád, Dunst má stále šanci. Nesmíme zapomínat, že se stále spekuluje o nedokončeném příběhu Spider-Mana s Tobeym Maguirem. Tento film se stále více skloňuje, i když Sam Raimi nyní potvrdil, že ještě na něm nedělá. Pokud ale něco takového přeci jenom vznikne, Kirsten Dunst u toho nemůže chybět. A rozhodně by se návratu nebránila.

Chyběla vám MJ či Gwen Stacy v posledním filmu?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře