Sam Raimi umírňuje fanoušky a vyvrací fámy o Spider-Manovi 4

Sam Raimi umírňuje fanoušky a vyvrací fámy o Spider-Manovi 4

6.4.2024 14:22


Nová pavoučí trilogie je téměř jistá a natáčet by se mělo už koncem tohoto roku, studio Sony ale údajně stojí ještě o pokračování úplně té původní pavoučí trilogie, kterou by opět zaštítil Sam Raimi. Jsou to pouze spekulace? Režisér prvních třech Spider-Manů konečně promluvil.


Kdo by nechtěl vidět Spider-Mana 4 v hlavní roli s Tobeym Maguirem? O filmu se spíše spekuluje už týdny a jedná se o přání fanoušků, které nemusí nikdy nastat. Jenže před pár měsíci udeřil Thomas Haden Church (Sandman), který zničehonic prohlásil, že čtyřka se chystá a bude ji opět režírovat Sam Raimi.

(Sam Raimi umírňuje fanoušky a vyvrací fámy o Spider-Manovi 4. Foto: Disney)

Toho se pochopitelně chytli všechny známé weby, které roztočili svůj kolotoč spekulací a sem tam se novináři třeba Tobeyho či v nedávné době Kirsten Dunst narovinu zeptali na danou věc. Jenže moc jsme se toho nedozvěděli, a tak vše uvádí na pravou míru Sam Raimi. Režisér původní pavoučí trilogie přiznal, že o těchto zvěstech slyšel a četl na internetu, ale na žádném takovémto projektu ještě nepracuje.

Důležité je slovíčko ještě, což dává fanouškům naději, že k tomu někdy v budoucnu může dojít. Režisér se ale ve svém prohlášení spíše snažil diváky trochu zklidnit, neboť ti se urvali ze řetězu a berou věc jako hotovou. Raimi dále prozradil, že se studiem Marvel Studios či Columbia Pictures vlastně ani není v kontaktu. Dokonce ani s Tobeym Maguirem. Režisérovi by ale přišlo podivné, kdyby se něco takového chystalo s jeho účastí a on by o tom ještě nevěděl. S Marvel Studios Raimi spolupracoval na filmu //Doctor Strange in the Multiverse of Madness a posléze se jejich cesty slušně rozešly.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře