S01E08: The End is Near

S01E08: The End is Near

CZ 9.2.2021 3 645 000 42 minut


Cassie a Jenny jsou s každou návštěvou nemocnice čím dál podezřívavější vůči všem okolnostem, kdežto Ronald se kvůli zvídavému roznašeči novin ocitne v prekérní situaci. Když je nyní zahnaný do kouta, musí Ronald čelit svým vnitřním démonům a rozhodnout se, jak daleko je příliš daleko.

Základní info:

Režie: Hanelle Culpepper
Scénář: Morenike Balogun

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Brooke Smith (Merilee Legarski), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Sharon Taylor (Elena Sosa), Karin Konoval (Penelope Denesuk), Alessandro Juliani (doktor Wang), John Kapelos (Ted Maynard), Sara Canning (Rachel Westergaard), Evan Whitten (Erik Westergaard),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 16.9.2021 | 11:02:31

    Dobry díl, musim řict že Ronald se fakt utrhnul ze řetězu nečekal jsem že zajde tak daleko že unese kluka a zabije kněze a ještě jsem nečekal že to tam chce podpalit a jsem zvědav na Ricka protože vypada že už si začina vzpominat ale nemělo chybu jak tam přišli Jenny i Cassie v převleku aby z něj dostali informace.


Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Jeffrey Joseph (Joseph Dewell), Omar Metwally (Mark Lindor), Andreas Apergis (Cormac Dewey), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Zoë Noelle Baker (Phoebe Leyendecker), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Gabriel Jacob-Cross (Kai Dewell), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Brooke Smith (Merrilee Legarski)