Charles Vane

Charles Vane

Zach McGowan Sezóny 3 2014 - 2016


Pirátský kapitán lodi Ranger na ostrově New Providence.

Další velký pirátský kapitán na ostrově New Providence. Má velmi výbušnou povahu a s ničím se nemazlí. I díky tomu je po Flintovi druhým nejvýdělečnějším kapitánem na ostrově. Není možná tak mazaný jako jeho kormidelník Jack Rackham, jeho málomluvnost si ale rozhodně nelze vykládat jako projev hlouposti. Zkrátka jen v určitých situací dává přednost pěstem před řečněním.

Charles Vane je kapitánem lodi Ranger, která kotví v přístavu Nassau. Vnímá, že Flint poslední dobou nevozí tolik kořisti a že je to on, kdo nyní vede. Na druhou stranu má pocit, že Eleanor mu kvůli jejich společné minulosti neposkytuje tak lukrativní tipy jako ostatním posádkám. Obzvlášť mu pak leží v žaludku její piklení s Flintem, kterého nesnáší.

Po Jackově nezdařené akci o získání stránky z lodního deníku s informacemi o poloze španělské galeony plné zlata si Charles svůj vztek vybije na už tak zoufalé Max. Za to se mu strašlivě pomstí Eleanor, která jej prakticky připraví o loď i posádku. Nebyl by to ale Vane, kdyby si něco takového nechal líbit…

Foto: Starz
loading…