Aaron Paul se vrátí do role Jesseho Pinkmana

Aaron Paul se vrátí do role Jesseho Pinkmana

17.2.2019 11:59


Plánovaný film nabírá na obsazení. Jako první svůj návrat potvrdil Aaron Paul, kterého si všichni moc dobře pamatujeme jako Jesseho Pinkmana.


Návrat do Albuquerque se plánuje již od listopadu 2018, kdy se poprvé objevila zpráva, že Vince Gilligan pracuje na scénáři k filmovému pokračování Breaking Bad.

To však ale byla jediná zpráva, kterou jsme o filmu věděli. Nebylo ani potvrzené, že půjde o pokračování seriálu. To již neplatí. Do filmu byl obsazen herec Aaron Paul, který v seriálové verzi hrál Jesseho Pinkmana. Tím pádem se již oficiálně můžeme těšit na návrat seriálového hitu, ale pouze ve filmové podobně. Film se bude zaměřovat právě na postavu Jesseho Pinkmana. Nad návratem dalších postav visí otazník.

Může se stát, že nikdo další z původního obsazení se již nevrátí. Film by se měl totiž věnovat Jesseho útěku na svobodu, což naznačuje, že určitě nezůstaneme v Albuquerque.

Bryan Cranston, který hrál v seriálu Waltera Whitea, prozatím nebyl osloven, aby se vrátil zpět do své role. Herec ale prohlásil, že pokud by ho tvůrci ve filmu chtěli, tak by okamžitě souhlasil.

Nabízí se nám i otázka, jaké propojení by připravovaný film mohl mít se spin-offem Better Call Saul. Seriál se sice odehrává před událostmi v Breaking Bad, ale jedna dějová linie se věnuje i Saulovi ze současnosti. Toho, buď začíná požírat stihomam, nebo se kolem něj začínají stahovat mračna z minulosti. Příchod Jesseho by mohl být zajímavým vyústěním.

Samotný seriálový spin-off letos čeká pátá řada, ve které se již zcela určitě z Jimmyho McGilla stane Saul Goodman, čímž bude vyčerpán potenciál celého seriálu. Filmové zakončení, v němž se propojí dějové linie všech přeživších, se tak nabízí jako zajímavá možnost.

Film bude vznikat pro Netflix, který ho odvysílá v premiéře. Následně bude odvysílán i na stanici AMC, jež stojí za předešlými seriály.

Těšíte se na příběh Jesseho Pinkmana? Koho dalšího byste ve filmu chtěli vidět?

Foto: AMC


Jít na Breaking Bad | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!