Much Ado About Nothing aneb Whedonverse reunion

Much Ado About Nothing aneb Whedonverse reunion

21.12.2012 15:03


Všichni fanoušci Whedonversu se mohou těšit na červen příštího roku, neboť nás Whedon opět přivede na vrchol svým novým projektem s názvem Much Ado About Nothing.


Možná jste už zaslechli, že letos, jistý sci-fi bůh jménem Joss Whedon napsal a režíroval menší filmeček s názvem The Avengers, a poněvadž se kritikům i publiku celkem zalíbil, vstoupil tvůrce Buffy, Angela, Firefly a Dollhouse do síně Hollywoodských režisérů.

A co plánuje po svém posledním úspěchu? Návrat zpět k televizi – tím, že vytvoří pro ABC nový seriál s názvem SHIELD, který se na obrazovky dostane v příštím roce. A napíše / vyprodukuje / zrežíruje / složí hudbu k filmové adaptaci Shakespearově komediální divadelní hře Much Ado About Nothing, v překladu Mnoho povyku pro nic. Vzhledem k tomuto vzorci je dalším logickým krokem Dr Horrible II!


Much Ado About Nothing, s trváním 1 hodina a 47 minut, je černobílá dramedie, natočená mezi 11. a 23. říjnem v roce 2011 na Jossově dvorku. Film budete moci poprvé spatřit 7. června 2013.

Anthony Stewart Head měl být také součásti filmu, ale nakonec ho nahradil Clark Gregg. Přesto, obsazení je z velké části Whedonovým fanouškům známé. Uvidíme zde Amy Acker (Angel, Dollhouse, Cabin in the Woods) jako Beatrice, Alexise Denisofa (Buffy, Angel, Dollhouse) jako Benedicka, Nathana Filliona (Buffy, Firefly, Dr Horrible) jako Dogberryho, Seana Mahera (Firefly) jako Don Johna, Fran Kranze (Dollhouse, Cabin in the Woods) jako Claudia, Reeda Diamonda (Dollhouse) jako Don Pedra, Clarka Gregga (The Avengers, SHIELD) jako Leonata, Toma Lenka (Buffy, Angel, Cabin in the Woods) jako Vergese a Spencera Treats Clarkse, Riki Lindhome, Ashely Johnson, Jillian Morgese a Emmu Bates.

Jak se vám zamlouvá herecké obsazení? Viděli jste, či četli někdy některou Shakespearovu hru?


Jít na Castle | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!