Sanitka našla svou novou paramedičku

Sanitka našla svou novou paramedičku

1.4.2024 18:15


Na stanici 51 se uvolnilo jedno důležité místo v sanitce, které je zapotřebí zaplnit nějakou stálou postavou. A právě do role nové paramedičky byla obsazena herečka Jocelyn Hudon.


Odchod Sylvie Brettové ze stanice 51 a z Chicaga zapříčinil, že se v sanitce 61 uvolnila pozice, kterou je zapotřebí zaplnit. Nejprve místo chvíli zahříval Lennox v podání Wesama Keeshe, ale ten mezi ostatní dobře nezapadl a byl převelen do jiné stanice. Violet však dlouho v sanitce nezůstane sama, neboť se k ní s největší pravděpodobností už v nadcházející epizodě připojí nová posila.

Novou paramedičku ztvární herečka Jocelyn Hudon, která je známá především z romantických filmů na Hallmarku. Role v Chicago Fire tak pro ni bude skvělá příležitost k tomu se předvést nové sortě televizních diváků. Podrobnosti o její postavě prozrazeny nebyly, takže si musíme počkat až na její uvedení v seriálu. Prozatím bude její postava vedena mezi vedlejšími, ale je u ní šance, že se stane jednou z hlavních postav. Bude záležet na samotné herečce, jak moc se bude chtít k seriálu zavázat a jestli budou chtít tvůrci její postavě v příští řadě dopřát více prostoru.

(Jocelyn ve filmu Baby, It's Cold Inside. Foto: Hallmark)

Stanice 51 ale bude potřebovat ještě další novou posilu, neboť z ní odešel i nováček Derrick Gibson, kterého ztvárňoval Rome Flynn. Bylo potvrzeno, že Derrick se už opravdu v dalších dílech neobjeví. Herecká náhrada zatím oznámena nebyla, takže je možné, že se do konce série už v zásahovce vystřídají různé epizodní postavy. A kdo ví, třeba Derrick nedal seriálu ještě úplné sbohem. Přece jen bylo s jeho obsazením do seriálu oznámeno, že je u něj, stejně jako je tomu nyní u Jocelyniny nové paramedičky, možnost povýšení na hlavní postavu. A jelikož už tehdy muselo být zřejmé, že je jeho příběh zatím napsaný jen na šest epizod dvanácté řady, tak se nejspíš muselo zvažovat jeho větší zapojení v budoucnu. Možná si to ale s jeho postavou nakonec tvůrci rozmysleli a skutečně už ji znovu neuvidíme.

Zdroj: Deadline (článek 1, článek 2)

Jak se vám zamlouvá herečka, která ztvární novou paramedičku?


Jít na Chicago Fire | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře