Citadel zaznamenal na Amazonu obrovskou sledovanost

Citadel zaznamenal na Amazonu obrovskou sledovanost

11.5.2023 12:09


Nový špionážní seriál Citadel má za sebou již první tři epizody a je nutno podotknout, že si během nich dokázal u diváků vybudovat veliký zájem. Není proto divu, že se dostal na špici mezi seriály Amazonu.


Asi není žádným překvapením, že se novému seriálu Citadel na Amazonu daří velice dobře a je sledován celosvětově. Ať už je to špionážním tématem, vysokým rozpočtem, který je na seriálu znát, či dobře zvoleným obsazením, seriál dokázal přitáhnout pozornost natolik, že ve skoro 200 zemích se stal aktuálně jedničkou na Amazonské službě Prime Video. Velký buzz kolem seriálu je obzvláště v Indii, rodné zemi hlavní představitelky Priyanky Chopry Jonas, kde se rovněž připravuje indický spin-off.

Samotná ředitelka Amazon Studios Jennifer Salke na svém Instagramu zveřejnila, že Citadel odstartoval jako jednička na Primu a zaznamenal jednu z největších celosvětových sledovaností v historii Prime Video. Ředitelka nespecifikovala, jak konkrétně je na tom seriál v porovnání s jinými, ale podle jiných zdrojů na tom je lépe patrně už jen loňský hit The Lord of the Rings: The Rings of Power.

(Seriál sleduje spoustu lidí po celém světě. Foto: Amazon)

Zdroj: Deadline

Dali jste už seriálu šanci i vy? Co na něj zatím říkáte?


Jít na Citadel | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!