Marvel obsadil seriálovou Elektru

Marvel obsadil seriálovou Elektru

8.7.2015 14:30


Seriálový Daredevil opět ožívá. Zatímco včera jsme vám představili první fotky z natáčení jeho druhé řady, dnes tu pro vás máme novinku castingovou. Marvel totiž obsadil jednu z klíčových postav komiksového Hell's Kitchen, smrtonosnou Elektru. A kdo že si ji v druhé sezóně zahraje?


Elektru v druhé řadě seriálu Daredevil, které bychom se na Netflixu měli dočkat v průběhu roku 2016, ztvární čtyřia­třicetiletá francouzská herečka Elodie Yung (američtí Muži, kteří nenávidí ženy, G.I. Joe 2: Odveta). Komiksový scenárista a výkonný producent Daredevila Jeph Loeb o jejím obsazení uvedl následující:

Po prohledávání celého světa jsme v Elodie našli dokonalou herečku pro ztělesnění Elektřiny působivé a smrtící fyzičky, stejně tak jako i její psychologické komplexnosti. Spolu s Charliem Coxem jako Mattem Murdockem přivedou k životu jeden z nejpopulárnějších komiksových vztahů s pořádným jiskřením a porcí akčních sekvencí, kterými si udělala jméno už první řada.


Elektra je ikonickou postavou komiksového Daredevila a láskou hlavního hrdiny, přestože její odhodlání dosáhnout svých cílů i přes mrtvoly obě postavy často rozděluje. Ve filmovém Daredelovi ztvárnila Elektru americká herečka Jennifer Garner, která se během natáčení také seznámila se svým budoucím manželem Benem Affleckem, představitelem filmového Matta Murdocka (nyní se shodou okolností rozvádí).

Tuto roli si pak zopakovala ve vlastním spin-off filmu z roku 2005 s názvem Elektra, který byl překvapivě ještě větším propadákem než původní Daredevil. O Elektře se seriáloví Matt a Foggy zmínili už v první řadě. Její nástup do řady druhé proto jistě není žádným velkým překvapením.

(zleva: komiksová Elektra, Elektra v podání Jennifer Garner a k nim barevně i zbrojně sladěná Elodie Yung v G.I. Joe 2: Odveta; FOTO: Marvel Comics, 20th Century Fox, Paramount Pictures)


Jít na The Defenders | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!