Seriál Daredevil byl zrušen, i když se v současné době jedná o čtvrtý nejvyhledávanější seriál na Netflixu

Seriál Daredevil byl zrušen, i když se v současné době jedná o čtvrtý nejvyhledávanější seriál na Netflixu

6.12.2018 17:00


K seriálovému Daredevilovi se ještě několikrát vrátíme, protože se stále nemůžeme smířit s jeho ukončením. Mrzí nás to však ještě víc, protože seriál měl na Netflixu velký úspěch.


Před týdnem jsme vás informovali o konci seriálu Daredevil, se kterým se nemohou smířit jak fanoušci, tak i samotní herci a tvůrci. Zahraniční weby se s tím také nemohou smířit, a proto se o ukončení snaží zjistit co nejvíce informací. Nedávno tak přišli s poměrně překvapivou novinkou.

Web Parrot Analytics nedávno přišel se statistikami aktuálně nejvyhledávanějších seriálů. Zde věnoval speciální pozornost streamovacím službám, kde se seriál Daredevil nachází na čtvrté místě. Aktuálně jsou vyhledávanější pouze seriály Narcos (společně s ním Narcos: Mexico), Chilling Adventures of Sabrina a Stranger Things.


(Proč se Daredevil nedočkal pokračování? Foto: Netflix)

Už jenom tato statistika jasně ukazuje, že Netflix by se bez nějakého podnětu odjinud nevzdal takového hitu. Proč by to taky dělal, když mu seriál vydělává? Ano, tyto statistiky nezahrnují sledovanost (protože tu Netflix neodhaluje veřejnosti), nicméně si opět díky nim můžeme udělat obrázek o tom, jak moc byl seriál populární. Že by za zrušením skutečně stálo Disney?


Jít na The Defenders | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!